Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

Krolu! Nie chlej tak!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to za stare czasy było kumpel wyszedł z więźnia :gwizdanie:

To w jakim on był więzieniu że piliście Redsy... chyba dla kobiet... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spadam na poważnie a w środę na bank idę krew oddać żeby mieć wolne :polew:

Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

:polew:

Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

widać :kox:

Krolu! Żebyś wytrzeźwiał do jutra bo masz coś dla mnie no chyba, że przehandlowałeś na redsy? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

Ok na siłe nie bede sie wcinał...

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

Krolu! Nie chlej tak!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to za stare czasy było kumpel wyszedł z więźnia :gwizdanie:

To w jakim on był więzieniu że piliście Redsy... chyba dla kobiet... :polew: :polew: :polew:

tylkoa ja jestem na tyle twardy zeby sie orzyznac ze lubie reedsy :gwizdanie:
Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

widać :kox:

Krolu! Żebyś wytrzeźwiał do jutra bo masz coś dla mnie no chyba, że przehandlowałeś na redsy? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dokłądnie... a mnie ma Vagowac....

Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

Ok na siłe nie bede sie wcinał...

fajnie :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

widać :kox:

Krolu! Żebyś wytrzeźwiał do jutra bo masz coś dla mnie no chyba, że przehandlowałeś na redsy? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie nie pamięta gdzie to zostawił :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

widać :kox:

Krolu! Żebyś wytrzeźwiał do jutra bo masz coś dla mnie no chyba, że przehandlowałeś na redsy? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja łeeeeeeeee? :tongue4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

widać :kox:

Krolu! Żebyś wytrzeźwiał do jutra bo masz coś dla mnie no chyba, że przehandlowałeś na redsy? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dokłądnie... a mnie ma Vagowac....

vagować to ja mogę nawet teraz kto chce 300 koni :decayed:
Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem, zę jeden jest większy :kox: :kox:
Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

Ok na siłe nie bede sie wcinał...

Zapraszamy na EŁU :polew: :polew:
Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

Ok na siłe nie bede sie wcinał...

fajnie :kox:

:polew: :polew: :polew:

Już posatnowione że nie przyjade ale zastanawiam się Co ja Ci takiego zrobiłem???? Aż tak Cie to boli że mam konkret fure a nie jakieś tam Audi... :polew: :polew: :polew: no powiedz....

Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

dla mnie one zawsze falowały :decayed:

Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: bez stanika :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

Ok na siłe nie bede sie wcinał...

fajnie :kox:

:polew: :polew: :polew:

Już posatnowione że nie przyjade ale zastanawiam się Co ja Ci takiego zrobiłem???? Aż tak Cie to boli że mam konkret fure a nie jakieś tam Audi... :polew: :polew: :polew: no powiedz....

:embarrassed: przejrzałeś mnie, to mój ostatni post na Katowickich

Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem, zę jeden jest większy :kox: :kox:

tego to nawet ja po trzeźwemu nie zauwarzyłem... ale rzeczywiście... :polew:

Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

dla mnie one zawsze falowały :decayed:

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: bez stanika :kox:

No bravo! A Krolu dalej się zastanawia! :wink4:

Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem, zę jeden jest większy :kox: :kox:

tego to nawet ja po trzeźwemu nie zauwarzyłem... ale rzeczywiście... :polew:

miałem je w rękau to wiem :kox:
Opublikowano

Krolu! Krótki test! Cycki w Twoim avatarku się ruszają? TAK czy NIE?

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem, zę jeden jest większy :kox: :kox:

tego to nawet ja po trzeźwemu nie zauwarzyłem... ale rzeczywiście... :polew:

miałem je w rękau to wiem :kox:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.