Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

ehh to co to za przyjemność... :P

najpierw trzeba wy***ac sie konkretnie i przez godzine biegac a potem dwa browary i odlocik :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu nie ma, zgaduj dalej :tongue4:

tylko że Stanley już do niego .... a zresztą nieważne :decayed:

no dokończ bo jakoś tak nic mi do głowy nie przychodzi :mysli:[

nic.... a mi bardzo wiele rzeczy :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nie zrozumiałeś... :punish:

także kubeczek jutro na spota mi przywieź

:no4: :no4:
Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

ehh to co to za przyjemność... :P

najpierw trzeba wy***ac sie konkretnie i przez godzine biegac a potem dwa browary i odlocik :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 16:57_________________________________________________

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

ehh to co to za przyjemność... :P

najpierw trzeba wy***ac sie konkretnie i przez godzine biegac a potem dwa browary i odlocik :naughty:

Opublikowano

ehh to co to za przyjemność... :P

najpierw trzeba wy***ac sie konkretnie i przez godzine biegac a potem dwa browary i odlocik :naughty:

mógłbym to skomentować moim madrym tekstem ale się powstrzymam :gwizdanie:

Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

ehh to co to za przyjemność... :P

najpierw trzeba wy***ac sie konkretnie i przez godzine biegac a potem dwa browary i odlocik :naughty:

jak byłem w twoim wieku też tak myślałem,

a teraz to najpierw dwa browary, później jeszcze dwa browary,

a potem flaszka i tyle ze sportu :gwizdanie:

Opublikowano

jak byłem w twoim wieku też tak myślałem,

a teraz to najpierw dwa browary, później jeszcze dwa browary,

a potem flaszka i tyle ze sportu :gwizdanie:

ta jak byłem młody to też byłem sportowcem później napiłem się piwa i wszystko stało się piękniejsze :>

i preferuję tryb Stanleya :decayed:

ciekawi mnie Stan jak ty chodzisz na basen to co 4pak na szybko wbijasz na materac i na nim przesypiasz :polew: :polew:

Opublikowano

ej ja mieszkam w bedzinie moze bym pokopal z wami? :)

oni chleją jabcoki a nie grają nieznasz Rafała :polew: :polew: :polew:

dokładnie, w Bukowinie jak miał pić vódkę to prawie płakał, wolał mieszać jabłka z wodą gazowaną :gwizdanie:

różne zboczenia ludzie maja... :blink:

Opublikowano

jak byłem w twoim wieku też tak myślałem,

a teraz to najpierw dwa browary, później jeszcze dwa browary,

a potem flaszka i tyle ze sportu :gwizdanie:

ta jak byłem młody to też byłem sportowcem później napiłem się piwa i wszystko stało się piękniejsze :>

i preferuję tryb Stanleya :decayed:

ciekawi mnie Stan jak ty chodzisz na basen to co 4pak na szybko wbijasz na materac i na nim przesypiasz :polew: :polew:

jak jadę na basen to nie mogę pić, bo później jest spot :decayed:

w ogóle to brzydzę się alkoholem :tongue4:

Opublikowano

ej no przepraszam chłopaki ale troche krócej żyje niż wy więc dopiero dochodze do wprawy :embarrassed:

:kox:

Opublikowano

ej no przepraszam chłopaki ale troche krócej żyje niż wy więc dopiero dochodze do wprawy :embarrassed:

:kox:

:cygaro:

Opublikowano

ej no przepraszam chłopaki ale troche krócej żyje niż wy więc dopiero dochodze do wprawy :embarrassed:

:kox:

spoko kiedyś będziesz równie doświadczony co myy

Opublikowano

ej no przepraszam chłopaki ale troche krócej żyje niż wy więc dopiero dochodze do wprawy :embarrassed:

:kox:

:cygaro:

spoko kiedyś będziesz równie doświadczony co myy

dzięki ojcowie chrzestni za wybaczenie :decayed:

Opublikowano

ej no przepraszam chłopaki ale troche krócej żyje niż wy więc dopiero dochodze do wprawy :embarrassed:

:kox:

:cygaro:

spoko kiedyś będziesz równie doświadczony co myy

dzięki ojcowie chrzestni za wybaczenie :decayed:

masz szczęście, że możesz się uczyć od najlepszych :decayed:

Opublikowano

dzięki ojcowie chrzestni za wybaczenie :decayed:

masz szczęście, że możesz się uczyć od najlepszych :decayed:

doceń to :cool1:

Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

to ja sobie załatwię szprychowe 20' :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

ojcze kiedy możecie udzielić mi pierwszej lekcji? :notworthy:

Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

ojcze kiedy możecie udzielić mi pierwszej lekcji? :notworthy:

musim to uzgodnić ze Stanleyem :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.