Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrenalina hehehe

nom arab dens najlepsze hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

eee.. no tak felgi sa a przyczyna kłopotów zlokalizowana? :P

jutro auto wkońcu wyjeżdża z garażu :decayed: na lince :disgust: ale może we wtorek na spota już sie przykulom o własnych siłach :gwizdanie:

e to sprzedaj co tam w koncu siedziało ;)

Opublikowano

Keżor oglądałem dzisiaj bajkę "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster" :polew: :polew:

Opublikowano

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

eee.. no tak felgi sa a przyczyna kłopotów zlokalizowana? :P

jutro auto wkońcu wyjeżdża z garażu :decayed: na lince :disgust: ale może we wtorek na spota już sie przykulom o własnych siłach :gwizdanie:

Jestem ciekawy efektu na żywo :gwizdanie:
Opublikowano

Jestem ciekawy efektu na żywo :gwizdanie:

ta po zdjęciach niema co wnioskować :decayed:

Opublikowano

sądzę że na żywo może być jeszcze lepiej :]

Opublikowano

Szkoda że nie rozmiar większe bo te mogą wydawać się małe przy tym kolorze.

Opublikowano

najwyżej je przymierzymy do granatowego avanta :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda że nie rozmiar większe bo te mogą wydawać się małe przy tym kolorze.

mysle ze bedzie wygladalo dobrze bo ma niezla glebe :gwizdanie:

Opublikowano

się zobaczy to będziemy dyskutować a narazie nie ma co przypuszczać keżor się pochwali we wtorek i tak go obgadamy

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Keżor oglądałem dzisiaj bajkę "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster" :polew: :polew:

mega co? :kox: :kox:

ale zobacz sobie jeszcze phineasha i Ferba :polew: :polew: :polew:

Fineasz i Ferb - O ,Tu Jesteś Pepe 1/1 [NAJLEPSZA JAKOŚC !!]

to jest dopiero niezła bania :polew: :polew:

Jestem ciekawy efektu na żywo :gwizdanie:

ja też , bo w garażu przy sztucznym świetle to nie to samo :naughty:

Szkoda że nie rozmiar większe bo te mogą wydawać się małe przy tym kolorze.

17 to max co założe do tego auta :tongue4: nadrabiają szerokością :kox:

a najwyżej je sie przemaluje , toż to przecież nie jest na stałe pomalowane :decayed:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:15_________________________________________________

Szkoda że nie rozmiar większe bo te mogą wydawać się małe przy tym kolorze.

mysle ze bedzie wygladalo dobrze bo ma niezla glebe :gwizdanie:

siema, jak tam na wyspach , wracasz ? :decayed:
Opublikowano

diman jak zes tyle nie spal to lepiej sie kimnij bo rano bedzie trza wstac ;)

ty keżor co to jest za bajka... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:18_________________________________________________ja spadam na chwile bo sunia mi już nie da pisać... chyba chce iść na dwór... :mysli:

Opublikowano

Dasz czarny dach to będzie się ładnie komponowało :kox:

Diman wracaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty keżor co to jest za bajka...

no nie gadaj że nie znasz , o Pepe panu dziobaku :polew:
Opublikowano

Grisza jeśli potrzebujesz nuty do podrywania kobitek to polecam to :wink4:

napewno zadziała

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dasz czarny dach to będzie się ładnie komponowało :kox:

no :slina:
Opublikowano

Wybiera się ktoś na OSSY w sobotę albo niedzielę :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor Fineasza i Ferba uwielbial super bajka a w szczególności ten dundersztyc i jego cośtamcośtamINATOR :polew: :polew: :polew:

kiedyś już wrzucałem piosenka z fineasza hehe

Opublikowano
  • Autor

Wybiera się ktoś na OSSY w sobotę albo niedzielę :gwizdanie:

no ja z Tobą , a co ? :kox: wpadnij po mje :gicior:
Opublikowano

Ma być ładnie może walniemy jakiegoś grilla :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.