Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybiera się ktoś na OSSY w sobotę albo niedzielę :gwizdanie:

ciężko stwierdzić :gwizdanie: zobaczymy co za pogoda będzie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra pany , ide pomachać gryfem :decayed: a potem do znajomego , a potem spać , a potem do roboty , a potem spać , a potem odholować auto :wink4:

to do jutra :papa:

Opublikowano

spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:

Opublikowano

Cze wszystkim! Widzę, że wszyscy zarobieni! :cool1:

spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:

Diman! Trzymaj się tam jakoś! Jakbyś nie mógł się dogadać to dzwoń! :wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano
  • Autor

spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:

Diman! Trzymaj się tam jakoś! Jakbyś nie mógł się dogadać to dzwoń! :wink4: :wink4: :wink4:

poradzi sobie Diman

:polew: :polew:
Opublikowano

spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:

Diman! Trzymaj się tam jakoś! Jakbyś nie mógł się dogadać to dzwoń! :wink4: :wink4: :wink4:

poradzi sobie Diman

:polew: :polew:

No to jest mistrzostwo! Za każdym razem jak to widzę to leję w gacie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

biznesmen jak sie patrzy to ja umie z angielskiego tylko te k**wa :decayed: :gwizdanie:

:polew::nabijasie:

Opublikowano

spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:

Diman! Trzymaj się tam jakoś! Jakbyś nie mógł się dogadać to dzwoń! :wink4: :wink4: :wink4:

poradzi sobie Diman

:polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

biznesmen jak sie patrzy to ja umie z angielskiego tylko te ku***a :decayed: :gwizdanie:

:polew::nabijasie:

:nabijasie: A gdzieś Ty teraz chłopie jest? :naughty:
Opublikowano

biznesmen jak sie patrzy to ja umie z angielskiego tylko te ku***a :decayed: :gwizdanie:

:polew::nabijasie:

:nabijasie: A gdzieś Ty teraz chłopie jest? :naughty:

w Luton siedze u kumpla na chacie zaraz gibamy w teren do ziomali sie przywitac :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: i cza wkoncu spac isc :gwizdanie:

Opublikowano

Diman koś kasiore koś jak wrócisz będziesz stawiał :gwizdanie: pamiętaj o mojej furze jak coś wypatrzysz :kox:

Opublikowano

hehe diman mi też możesz przwieść souvenira

Opublikowano

biznesmen jak sie patrzy to ja umie z angielskiego tylko te ku***a :decayed: :gwizdanie:

:polew::nabijasie:

:nabijasie: A gdzieś Ty teraz chłopie jest? :naughty:

w Luton siedze u kumpla na chacie zaraz gibamy w teren do ziomali sie przywitac :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: i cza wkoncu spac isc :gwizdanie:

No to może ja wsiąde w jakiś samolot rano i tam do Ciebie przylecę... :evil:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:48_________________________________________________

hehe diman mi też możesz przwieść souvenira

Nie souvenira tylko gifta bo on przeca siedzi w Angliiiiiiiii.......... :wink4::tongue4:
Opublikowano

hehe diman mi też możesz przwieść souvenira

big bena z gipsu :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Nie souvenira tylko gifta bo on przeca siedzi w Angliiiiiiiii.......... :wink4::tongue4:

ooo jakiś ty światowyy :tongue4::polew:

Opublikowano

hehe diman mi też możesz przwieść souvenira

big bena z gipsu :naughty: :naughty: :naughty:

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________

Nie souvenira tylko gifta bo on przeca siedzi w Angliiiiiiiii.......... :wink4::tongue4:

ooo jakiś ty światowyy :tongue4::polew:

:afro:
Opublikowano

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew:

takiego to chyba BLB nie uwiezie...

Opublikowano

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew:

takiego to chyba BLB nie uwiezie...

BLB da rade... :cool1:
Opublikowano

wolałbym włochatą czapkę strażnika od księżnej :D

hmm albo w sumie nie bo nie mam szyberdachu... :/

Opublikowano

wolałbym włochatą czapkę strażnika od księżnej :D

hmm albo w sumie nie bo nie mam szyberdachu... :/

:polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.