Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

I wolny weekend bo do pracy dopierow we wtorek... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

coś proponujesz? :noughty:

Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

I wolny weekend bo do pracy dopierow we wtorek... :gwizdanie:

no ja akurat mam szkołę w weekend... :confused4: przemyśle to jeszcze czy przetrwam po spizu na zajęciach...
Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

coś proponujesz? :noughty:

:mysli: No w sumie można by coś zorganizować... :evil:
Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

I wolny weekend bo do pracy dopierow we wtorek... :gwizdanie:

hmm to jak ty pracujesz 12h na 24 czy coś takiego?

Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

coś proponujesz? :noughty:

:mysli: No w sumie można by coś zorganizować... :evil:

to organizujcie... ja jestem za :gwizdanie: :travolta::banan::banan1::banan2:
Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

I wolny weekend bo do pracy dopierow we wtorek... :gwizdanie:

hmm to jak ty pracujesz 12h na 24 czy coś takiego?

Równoważny czas pracy... :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:23_________________________________________________

no ja akurat mam szkołę w weekend... :confused4: przemyśle to jeszcze czy przetrwam po spizu na zajęciach...

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

coś proponujesz? :noughty:

:mysli: No w sumie można by coś zorganizować... :evil:

to organizujcie... ja jestem za :gwizdanie: :travolta::banan::banan1::banan2:

Nie potrzebowałeś dużo czasu na zastanowienie! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

irfanview ma taką opcje :)

Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

coś proponujesz? :noughty:

:mysli: No w sumie można by coś zorganizować... :evil:

to organizujcie... ja jestem za :gwizdanie: :travolta::banan::banan1::banan2:

popieram krola i czekam na sygnał :kox:

Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

irfanview ma taką opcje :)

nie wiedziałem.. :blink::good: :good:
Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

irfanview ma taką opcje :)

no to się zaczynam ciebie bać :P

Opublikowano

tu turutu :kox:

tez bym sie pobawił :D

jutro piątek

coś proponujesz? :noughty:

:mysli: No w sumie można by coś zorganizować... :evil:

to organizujcie... ja jestem za :gwizdanie: :travolta::banan::banan1::banan2:

popieram krola i czekam na sygnał :kox:

nie czekać na sygnały tylko coś ustalcie - najlepiej nazwę lokalu - termin : po spocie w Sg :kox: :kox:
Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

irfanview ma taką opcje :)

no to się zaczynam ciebie bać :P

:cool1:

Opublikowano

no to jaki lokal? :slina:

Opublikowano

no to jaki lokal? :slina:

spiż, enigma ... chyba wystarczy :cool1:
Opublikowano

no to jaki lokal? :slina:

spiż, enigma ... chyba wystarczy :cool1:

dla mnie może być spiż dawno tam nie bylem :P

Opublikowano

no to jaki lokal? :slina:

spiż, enigma ... chyba wystarczy :cool1:

dla mnie może być spiż dawno tam nie bylem :P

no ja też nie... :gwizdanie: w środę ostatni raz :confused4:
Opublikowano

krolu nie to mialem na mysli ale niech ci będzie ;)

Opublikowano

krolu nie to mialem na mysli ale niech ci będzie ;)

dogadajcie większą ekipę... jak coś to pójdę... a jak będzie mało ludu to tez dobrze, bo muszę trochę przystopować - choć mnie nosi..
Opublikowano

ej ja ty malo ludzi znam wiec niech różowi się za to wezmą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.