Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ale dupiata pogoda!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: pogoda do bani co patrzę przez okno to albo napierdala ten deszcz albo się zbiera żeby padać

tak czy inaczej cisnę, bawcie się dobrze na gryllu może się jakoś wyklaruje do wieczora z tą pogodą

Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

Opublikowano
:hi: ekipe
Opublikowano

:hi:

Fotki z wczoraj dodane do Galerii Gliwickiej...

:hi:

Opublikowano

:hi:

Fotki z wczoraj dodane do Galerii Gliwickiej...

:hi:

:good:
Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

no miałem mega plan na Pragę ale się wszystko wysypało, a tylko z moją nie będę jechał, cisnę do siebie w góry rezać ledy :kox:

Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

no miałem mega plan na Pragę ale się wszystko wysypało, a tylko z moją nie będę jechał, cisnę do siebie w góry rezać ledy :kox:

Z B8??? :kox:
Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

no miałem mega plan na Pragę ale się wszystko wysypało, a tylko z moją nie będę jechał, cisnę do siebie w góry rezać ledy :kox:

Z B8??? :kox:

z S6 te co Krolu miał, to wczoraj zakupiłem drugą sztukę :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

no miałem mega plan na Pragę ale się wszystko wysypało, a tylko z moją nie będę jechał, cisnę do siebie w góry rezać ledy :kox:

Z B8??? :kox:

z S6 te co Krolu miał, to wczoraj zakupiłem drugą sztukę :gwizdanie:

Uuuuuu.... :ad::good:
Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

no miałem mega plan na Pragę ale się wszystko wysypało, a tylko z moją nie będę jechał, cisnę do siebie w góry rezać ledy :kox:

Z B8??? :kox:

z S6 te co Krolu miał, to wczoraj zakupiłem drugą sztukę :gwizdanie:

Uuuuuu.... :ad::good:

więc jak będziesz widział we wstecznym ledy z S6 to sp***dalaj na pobocze bo to będę ja swoim ADeeRem :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem jak u Was w Katolach ale nad Knurowem Ciemna chmura i ostra ulewa........ :wallbash: to pogrilowane dziś już mamy....

Opublikowano

A gdzie Ty Miszka się wybierasz?!

no miałem mega plan na Pragę ale się wszystko wysypało, a tylko z moją nie będę jechał, cisnę do siebie w góry rezać ledy :kox:

Z B8??? :kox:

z S6 te co Krolu miał, to wczoraj zakupiłem drugą sztukę :gwizdanie:

Uuuuuu.... :ad::good:

więc jak będziesz widział we wstecznym ledy z S6 to spie***j na pobocze bo to będę ja swoim ADeeRem :kox::polew: :polew:

:polew: :polew:

Nie wiem jak u Was w Katolach ale nad Knurowem Ciemna chmura i ostra ulewa........ :wallbash: to pogrilowane dziś już mamy....

No pogoda chyba dziś wszędzie do du...!!! :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

pomału się zbieram

Opublikowano

pomału się zbieram

Synek żebyś dał radę z tymi ledami! :cool1:
Opublikowano

pomału się zbieram

Synek żebyś dał radę z tymi ledami! :cool1:

lekko, no na razie fizycznie mam jednego leda ale zacząć już mogę

dziś zapodam grylla+wódeczkie i może ściągnę zderzak - chyba wystarczy jak na początek :gwizdanie:

Opublikowano

pomału się zbieram

Synek żebyś dał radę z tymi ledami! :cool1:

lekko, no na razie fizycznie mam jednego leda ale zacząć już mogę

dziś zapodam grylla+wódeczkie i może ściągnę zderzak - chyba wystarczy jak na początek :gwizdanie:

No tylko żebyś zdąrzył to poskładać... :polew: :polew:
Opublikowano

pomału się zbieram

Synek żebyś dał radę z tymi ledami! :cool1:

lekko, no na razie fizycznie mam jednego leda ale zacząć już mogę

dziś zapodam grylla+wódeczkie i może ściągnę zderzak - chyba wystarczy jak na początek :gwizdanie:

No tylko żebyś zdąrzył to poskładać... :polew: :polew:

najwyżej będę jeździł bez zderzaka i każdy pomyśli że jakaś porezana B5-tka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema: z rana. k**wa i chyba nici z grilla :wallbash:
Opublikowano

:siema: z rana. ku***a i chyba nici z grilla :wallbash:

Możemy impreze przenieś do Spiża... a przynajmniej taki był pomysł na Gliwickim Zlocie... Mi to wsio rybka ja i tak przyjade autem także zero alko... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.