Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema all :decayed:

ale mam dzisiaj humora ...... co by tu spsocić? :kox:

idz do spiza z chlopakami :kox::decayed:

eeeee.... za stara jestem na takie 'kopanie w karton' :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema all :decayed:

ale mam dzisiaj humora ...... co by tu spsocić? :kox:

idz do spiza z chlopakami :kox::decayed:

eeeee.... za stara jestem na takie 'kopanie w karton' :tongue4:

no rzeczywiscie Ty jestes za stara u lala chyba mnie obrazic chcialas :gwizdanie:

Opublikowano

siema all :decayed:

ale mam dzisiaj humora ...... co by tu spsocić? :kox:

idz do spiza z chlopakami :kox::decayed:

eeeee.... za stara jestem na takie 'kopanie w karton' :tongue4:

no rzeczywiscie Ty jestes za stara u lala chyba mnie obrazic chcialas :gwizdanie:

upsssss... :hahaha:

Opublikowano

siema all :decayed:

ale mam dzisiaj humora ...... co by tu spsocić? :kox:

idz do spiza z chlopakami :kox::decayed:

eeeee.... za stara jestem na takie 'kopanie w karton' :tongue4:

no rzeczywiscie Ty jestes za stara u lala chyba mnie obrazic chcialas :gwizdanie:

upsssss... :hahaha:

:tongue4:

Opublikowano

co tam porabiasz dimanku?? :)

Opublikowano

co tam porabiasz dimanku?? :)

no cos mnie zabolalo i odpoczywam sie kuruje ;([br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:12_________________________________________________wiec dzisiaj ani baletow nie bedzie ani picia a mialo byc tak fajnie ;(

Opublikowano

oooooooo, a co Cie zabolało ? :mysli:

Opublikowano
wiec dzisiaj ani baletow nie bedzie ani picia a mialo byc tak fajnie

trzeba sie przyzwyczajac do zycia emeryta :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
wiec dzisiaj ani baletow nie bedzie ani picia a mialo byc tak fajnie

trzeba sie przyzwyczajac do zycia emeryta :gwizdanie:

:decayed:

to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ? :chytry:

Opublikowano

oooooooo, a co Cie zabolało ? :mysli:

w klatce piersiowej mnie zakulo jakbym mial zawal i pojechalem do szpitala bo sie niezle wycyralem :wallbash: no i do tej pory jeszcze jest problem wiec sie kuruje bezalkocholowo

Opublikowano
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

Opublikowano

oooooooo, a co Cie zabolało ? :mysli:

w klatce piersiowej mnie zakulo jakbym mial zawal i pojechalem do szpitala bo sie niezle wycyralem :wallbash: no i do tej pory jeszcze jest problem wiec sie kuruje bezalkocholowo

zawał ? :shocked: o jeżu....

Opublikowano
  • Autor
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

chyba bongo :doh1:
Opublikowano
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

bingo? :shocked: o jeżu....[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:22_________________________________________________diman.... Ty se lepiej daj spokój, bo sie tam jeszcze przekręcisz chłopie...

Opublikowano
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

chyba bongo :doh1:

Kezor wpadnij, nie pozalujesz :wink4:

tak bylo ostatnio http://www.bahamas.com.pl/fotki/bielizna/index.php?img=37

Opublikowano
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

bingo? :shocked: o jeżu....[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:22_________________________________________________diman.... Ty se lepiej daj spokój, bo sie tam jeszcze przekręcisz chłopie...

no myślałem o tym żeby dać sobie spokój ale jak już się tego podjąłem to muszę skończyć :wink4:

Opublikowano
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

bingo? :shocked: o jeżu....[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:22_________________________________________________diman.... Ty se lepiej daj spokój, bo sie tam jeszcze przekręcisz chłopie...

no myślałem o tym żeby dać sobie spokój ale jak już się tego podjąłem to muszę skończyć :wink4:

honorowy menczyzna :naughty:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:32_________________________________________________

to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

chyba bongo :doh1:

Kezor wpadnij, nie pozalujesz :wink4:

tak bylo ostatnio http://www.bahamas.com.pl/fotki/bielizna/index.php?img=37

idę sobie stąd bo mnie jeszcze zdemoralizujecie i co wtedy będzie .... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

chyba bongo :doh1:

Kezor wpadnij, nie pozalujesz :wink4:

tak bylo ostatnio http://www.bahamas.com.pl/fotki/bielizna/index.php?img=37

to często gracie :decayed: "WALENTYNKI 2005" :tongue4:
Opublikowano
to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

bingo? :shocked: o jeżu....[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:22_________________________________________________diman.... Ty se lepiej daj spokój, bo sie tam jeszcze przekręcisz chłopie...

no myślałem o tym żeby dać sobie spokój ale jak już się tego podjąłem to muszę skończyć :wink4:

honorowy menczyzna :naughty:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:32_________________________________________________

to gdzie dzisiaj się bawisz , młodzieniaszku ?

dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo :decayed:

chyba bongo :doh1:

Kezor wpadnij, nie pozalujesz :wink4:

tak bylo ostatnio http://www.bahamas.com.pl/fotki/bielizna/index.php?img=37

idę sobie stąd bo mnie jeszcze zdemoralizujecie i co wtedy będzie .... :gwizdanie:

no honorowy :kox:

Opublikowano
to często gracie "WALENTYNKI 2005"

nowszych nie moge pokazac bo mnie zbanuja na forum za ich tresc :gwizdanie:

idę sobie stąd bo mnie jeszcze zdemoralizujecie i co wtedy będzie ....

kto kogo :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.