Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:

ku***a dokładnie, od razu mi to przyszło do głowy :good:

:polew: :polew:

Miszka nie wiesz jak będzie tam z miejscem jakbym przyjechał później do K.Ś.? :mysli:

co ty sie martwisz synek- na pewno będzie wolny parking, najwyżej nie postawisz fury koło aut klubowych :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:

ku***a dokładnie, od razu mi to przyszło do głowy :good:

:polew: :polew:

Miszka nie wiesz jak będzie tam z miejscem jakbym przyjechał później do K.Ś.? :mysli:

co ty sie martwisz synek- na pewno będzie wolny parking, najwyżej nie postawisz fury koło aut klubowych :cool1:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:

ku***a dokładnie, od razu mi to przyszło do głowy :good:

:polew: :polew:

Miszka nie wiesz jak będzie tam z miejscem jakbym przyjechał później do K.Ś.? :mysli:

co ty sie martwisz synek- na pewno będzie wolny parking, najwyżej nie postawisz fury koło aut klubowych :cool1:

:tongue4: :tongue4:

ja może też dojadę... zależy o której skończę zajęcia
Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:

ku***a dokładnie, od razu mi to przyszło do głowy :good:

:polew: :polew:

Miszka nie wiesz jak będzie tam z miejscem jakbym przyjechał później do K.Ś.? :mysli:

co ty sie martwisz synek- na pewno będzie wolny parking, najwyżej nie postawisz fury koło aut klubowych :cool1:

:tongue4: :tongue4:

ja może też dojadę... zależy o której skończę zajęcia

To skróć sobie je trochę. :gwizdanie:
Opublikowano

To skróć sobie je trochę. :gwizdanie:

jak bym mógł... :confused4:
Opublikowano

To skróć sobie je trochę. :gwizdanie:

jak bym mógł... :confused4:

No nie mów, że nigdy sobie nie skróciłeś! :evil:
Opublikowano

To skróć sobie je trochę. :gwizdanie:

jak bym mógł... :confused4:

No nie mów, że nigdy sobie nie skróciłeś! :evil:

właśnie - już tyle razy skracałem sobie, że jutro nie da rady :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

To skróć sobie je trochę. :gwizdanie:

jak bym mógł... :confused4:

No nie mów, że nigdy sobie nie skróciłeś! :evil:

właśnie - już tyle razy skracałem sobie, że jutro nie da rady :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:naughty: A jakbyś jechał to o której? Tak mniej więcej. :wink4:
Opublikowano

To skróć sobie je trochę. :gwizdanie:

jak bym mógł... :confused4:

No nie mów, że nigdy sobie nie skróciłeś! :evil:

właśnie - już tyle razy skracałem sobie, że jutro nie da rady :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:naughty: A jakbyś jechał to o której? Tak mniej więcej. :wink4:

nie mam pojęcia... postaram się "odbębnić" laborki - najszybciej jak się da, później zadzwonię co się dzieje, i przemyślę, czy warto jechać...
Opublikowano

qr**! Też nie wiem co i jak będzie? :disgust: Może się drzemnę chwilę w pracy ale rano to na bank się nie ogarnę na ósmą!

Opublikowano

a z króćcem jak zwykle wszyscy pomocni.... :hi:

Opublikowano

a z króćcem jak zwykle wszyscy pomocni.... :hi:

Obraziłeś się czy co? :shocked: Nie mam etki więc Ci nie pomogę - proste. Tak jak napisałem - odezwij się w dziale Części i pewnie szybko ktoś Ci napisze nr części. :hi:
Opublikowano

a z króćcem jak zwykle wszyscy pomocni.... :hi:

Jakbyś chciał to już dawno byś znalazł jest kilka sposobów np. telefon do ASO a o dziale części już nie będę wspominał :szukaj:
Opublikowano

a z króćcem jak zwykle wszyscy pomocni.... :hi:

Jakbyś chciał to już dawno byś znalazł jest kilka sposobów np. telefon do ASO a o dziale części już nie będę wspominał :szukaj:

ok dziękuję :notworthy:

Opublikowano

Witam widzę że wszyscy do Kamienia pojechali

Opublikowano

Witam widzę że wszyscy do Kamienia pojechali

Już wrócili :decayed:

Opublikowano

a no wrócili wrócili :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jo też już wrócił :evil:

1...2...3... :kox:

Opublikowano

1...2...3...buuungyyyyyyyyyyy :decayed:

i potem ooo kuuuuuuuuuuuuuuuur*w :polew:

trzeba to powtórzyć :gwizdanie:

Opublikowano

Następnym razem chyba też się skuszę na to :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.