Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wam tylko cycki w głowie :kox:

Opublikowano

Wam tylko cycki w głowie :kox:

:cicho: bo przyjdzie miszka i :jerk:

:polew: :polew:

Opublikowano

Wam tylko cycki w głowie :kox:

:cicho: bo przyjdzie miszka i :jerk:

:polew: :polew:

I zacznie gadać o innych cyckach :polew: :polew:
Opublikowano

Stanley nadal szukasz sprezyn obnizajacych :?: moze bylbys chetny na moje Eibach'y :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley nadal szukasz sprezyn obnizajacych :?: moze bylbys chetny na moje Eibach'y :gwizdanie:

szukam, ale tak na lajcie, bo zbliża się termin wymiany rozrządu, oleju itp

W sumie to nie znam się na tych technicznych sprawach zawiasu, ale szukam 1BE

A co Ty tam dokładnie masz? :)

Opublikowano

Stanley nadal szukasz sprezyn obnizajacych :?: moze bylbys chetny na moje Eibach'y :gwizdanie:

szukam, ale tak na lajcie, bo zbliża się termin wymiany rozrządu, oleju itp

W sumie to nie znam się na tych technicznych sprawach zawiasu, ale szukam 1BE

A co Ty tam dokładnie masz? :)

Ja polecam eibachy, w poprzednim aucie miałem i byłem bardzo zadowolony :wink4: A 1BE możesz szukać do usranej śmierci :decayed:
Opublikowano

Stanley nadal szukasz sprezyn obnizajacych :?: moze bylbys chetny na moje Eibach'y :gwizdanie:

szukam, ale tak na lajcie, bo zbliża się termin wymiany rozrządu, oleju itp

W sumie to nie znam się na tych technicznych sprawach zawiasu, ale szukam 1BE

A co Ty tam dokładnie masz? :)

Ja polecam eibachy, w poprzednim aucie miałem i byłem bardzo zadowolony :wink4: A 1BE możesz szukać do usranej śmierci :decayed:

nie spieszy mi się :decayed:

Opublikowano

Stanley nadal szukasz sprezyn obnizajacych :?: moze bylbys chetny na moje Eibach'y :gwizdanie:

szukam, ale tak na lajcie, bo zbliża się termin wymiany rozrządu, oleju itp

W sumie to nie znam się na tych technicznych sprawach zawiasu, ale szukam 1BE

A co Ty tam dokładnie masz? :)

Ja polecam eibachy, w poprzednim aucie miałem i byłem bardzo zadowolony :wink4: A 1BE możesz szukać do usranej śmierci :decayed:

nie spieszy mi się :decayed:

Spoko ja zapragniesz gleby to popatrz sobie na tą fotkę

24052010235.jpg

:naughty:

Opublikowano

to jest :kox:

Opublikowano

to jest :kox:

Szkoda że nie masz Q bo byś mógł od niego odkupić :polew: :polew:
Opublikowano

jest śliczna :decayed:

Opublikowano

Dobra trzymcie się spadam do roboty :hi: Na szczęście tylko 3 nocki więc na lajcie :naughty:

Opublikowano

Dobra trzymcie się spadam do roboty :hi: Na szczęście tylko 3 nocki więc na lajcie :naughty:

:hi:
Opublikowano
A co Ty tam dokładnie masz?

Eibach Pro Kit, takie jak na fotce ponizej :)

Eibach-pruziny-Profi-kit-2.jpg

Opublikowano
  • Autor

siema z wieczora :decayed:

mam chytry plan dla odważnych :naughty: dowiedziałem sie wstępnie co i jak iiii...

pisałby sie ktuś na skok z 4300m w tandemie z instruktorem ? cena to jakoś 580zł , ale jak sie więcej osób zbierze to może i mniej niż 5stówek wyjdzie . Ja jestem zdecydowany na 100% :buhaha:

Opublikowano

siema z wieczora :decayed:

mam chytry plan dla odważnych :naughty: dowiedziałem sie wstępnie co i jak iiii...

pisałby sie ktuś na skok z 4300m w tandemie z instruktorem ? cena to jakoś 580zł , ale jak sie więcej osób zbierze to może i mniej niż 5stówek wyjdzie . Ja jestem zdecydowany na 100% :buhaha:

można się załapać na 24 raty ?

Opublikowano

siema z wieczora :decayed:

mam chytry plan dla odważnych :naughty: dowiedziałem sie wstępnie co i jak iiii...

pisałby sie ktuś na skok z 4300m w tandemie z instruktorem ? cena to jakoś 580zł , ale jak sie więcej osób zbierze to może i mniej niż 5stówek wyjdzie . Ja jestem zdecydowany na 100% :buhaha:

można się załapać na 24 raty ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.