Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

:good:

Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: :polew:

:blink:

no comment

:polew:

k**wa zboczeniec nie ma co :shocked:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

:good:

Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: :polew:

:blink:

no comment

:polew:

ku***a zboczeniec nie ma co :shocked:

:polew:

pewnie ma za trzy konta na zbiorniku :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie ma za trzy konta na zbiorniku :gwizdanie:

i wszystkie premium :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

:good:

Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: :polew:

:blink:

no comment

:polew:

ku***a zboczeniec nie ma co :shocked:

:polew:

No co ??? Chciał wydymac Freda i sprzedac mu gaz za 3 zł to Fred wydymał jego... :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie ma za trzy konta na zbiorniku :gwizdanie:

i wszystkie premium :polew: :polew: :polew:

na 180dni opłacone z góry :polew:

Opublikowano

pewnie ma za trzy konta na zbiorniku :gwizdanie:

i wszystkie premium :polew: :polew: :polew:

na 180dni opłacone z góry :polew:

dożywotnio :polew:
Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kumpla... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

różne mają ludzie upodobania :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

Opublikowano

Jest szansa na z'vagowanie mi jutro na spocie auta ? potrzebuje usunąć błedy i looknąć co tam jeszcze drzemie....

pare razy juz byles to pewnie tak :decayed: zagadaj do krola to jest nasz fachowiec od komputerow czy bedzie mu sie chcialo :tongue4:

mi się chce, ale druty nie dotrą na jutro na bank... :kwasny:
Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

nie mam psa :chytry:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

nie mam psa :chytry:

To już wogóle... Nawet Psa nie masz a kumpli szukasz na forum.... :polew: :polew:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

nie mam psa :chytry:

To już wogóle... Nawet Psa nie masz a kumpli szukasz na forum.... :polew: :polew:

:banned:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

nie mam psa :chytry:

To już wogóle... Nawet Psa nie masz a kumpli szukasz na forum.... :polew: :polew:

:banned:

:polew: :polew: Mój liryczny arsenał Cie znokautował :polew: :polew:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra tym razem idę już spać narkaa :hi:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:19_________________________________________________ :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/grill_rs4-t137607.0.html

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

nie mam psa :chytry:

To już wogóle... Nawet Psa nie masz a kumpli szukasz na forum.... :polew: :polew:

:banned:

:polew: :polew: Mój liryczny arsenał Cie znokautował :polew: :polew:

:decayed: :decayed:

z liryką to, to nie miała za wiele wspólnego

PS. Nie słuchaj już Verby :gwizdanie:

Opublikowano

chropowato :decayed:

Opublikowano

Wypowiadają się akurat Ci którzy mają ta stronke opanowaną... bo ja wogóle nie wiem że takie coś istnieje i że tam się konto zakłada...ja mam laske od robienie dobrze a nie prawą reke albo kolege... GEJOWSKIE ZBOKI... :polew: :polew:

laske?

z tego filmu Chłopaki Nie Płaczą ? :mysli:

Te Grucha ...pilnuj sweterka... :polew: :polew:

Poza tym masz pitbulla który wygląda jak jamnik a się wogóle odzywasz....

nie mam psa :chytry:

To już wogóle... Nawet Psa nie masz a kumpli szukasz na forum.... :polew: :polew:

:banned:

:polew: :polew: Mój liryczny arsenał Cie znokautował :polew: :polew:

:decayed: :decayed:

z liryką to, to nie miała za wiele wspólnego

PS. Nie słuchaj już Verby :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: To nie Verba.....Verba to .... :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.