Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdupiam spać

bajo :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdupiam spać

bajo :hi:

Słodkich Snów Misiu... :*

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

razem z twoim pewnie tak :decayed:

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Przynajmniej w McDonaldzie nie będzie ciasno.... :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra ja spadam do jutra pa

Opublikowano

dobra ja spadam do jutra pa

:hi: i pozdrów ta Twoja od Wariata... :naughty:

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

ja jutro rezam hamulce.. jak mi coś nie pójdzie to nie wpadnę ... :gwizdanie:
Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Przynajmniej w McDonaldzie nie będzie ciasno.... :decayed: :decayed:

na katowickich nie jemy fast foodów :gwizdanie:

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Przynajmniej w McDonaldzie nie będzie ciasno.... :decayed: :decayed:

na katowickich nie jemy fast foodów :gwizdanie:

wlaśnie!!!!!!! jutro grill - :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:35_________________________________________________ja już mam wszystko w bagażniku (oprócz kiełbasek) :gwizdanie:
Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Przynajmniej w McDonaldzie nie będzie ciasno.... :decayed: :decayed:

na katowickich nie jemy fast foodów :gwizdanie:

wlaśnie!!!!!!! jutro grill - :kox: :kox: :kox:

jestem za :good:

Opublikowano

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Przynajmniej w McDonaldzie nie będzie ciasno.... :decayed: :decayed:

na katowickich nie jemy fast foodów :gwizdanie:

Mam rozumiec że zapraszasz nas do siebie na kolacje????

:decayed: :decayed: :decayed:

No za***isty pomysł z tym Grillem... :good: :good: :good:

Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:37_________________________________________________

będą jutro z 4 auta ? - bo chyba sali nie ma i bym się do Was wybrał

no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi :decayed:

Przynajmniej w McDonaldzie nie będzie ciasno.... :decayed: :decayed:

na katowickich nie jemy fast foodów :gwizdanie:

Mam rozumiec że zapraszasz nas do siebie na kolacje????

:decayed: :decayed: :decayed:

No za***isty pomysł z tym Grillem...

ok, mam jeszcze pulpety w sosie pomidorowym, które kupiliśmy z Kędziorem w Żabce, w zeszłym miesiącu :naughty:

Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:

ja Cie mogę zgarnąć po drodze :decayed: jak się nie boisz :naughty:
Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:

Weź kierowce... Basie... :naughty:

Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:

ja Cie mogę zgarnąć po drodze :decayed: jak się nie boisz :naughty:

pieniędzy i strachu to nigdy nie miałem :wink4:

ja się brzydze alkoholem :gwizdanie: dlatego jestem niepijący :wink4:

Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:

ja Cie mogę zgarnąć po drodze :decayed: jak się nie boisz :naughty:

pieniędzy i strachu to nigdy nie miałem :wink4:

ja się brzydze alkoholem :gwizdanie: dlatego jestem niepijący :wink4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:

Weź kierowce... Basie... :naughty:

a co chcesz od Basi? :mysli:

przyjadę z kumplem jego MK3 :decayed:

Opublikowano

to co, mam przyjechać busem ? :gwizdanie: :decayed:

Weź kierowce... Basie... :naughty:

a co chcesz od Basi? :mysli:

przyjadę z kumplem jego MK3 :decayed:

Nic konkretnego... dałem po prostu pomysł na Twojego kierowce a raczej kierowniczke.... ale skoro wolisz zkumplem... :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.