Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem ciekawy czy mają strój czołgu... :mysli: mi by pasował w sam raz. :evil: Lufe już mam odpowiednią :punk:

hehe żeś tera doj**ał :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka nieźle jedziesz z tymi wiadomościami... a jeszcze niedawno 460 :gwizdanie: zachwile VIP'em zostaniesz :naughty:

nudzi mi się w robocie ostatnimi czasy [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 20:54_________________________________________________zaraz krolu coś doj**ie

no dziś napisałeś 4 bo rano miałeś 522 :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:18_________________________________________________

ooVgS.jpg

ej on ma 2 ? :blink:
Opublikowano

Krolu jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie :kox:

Opublikowano

Stanley miales moze czas aby zmierzyc dla mnie na jakiej wysokosci masz nadkola :?:

Miszka moge ciebie tez o to poprosic :?: :rolleyes:

ja mierzyłem ostatnio na spocie, 67,5 i 69,5cm ale nie pamiętam które było przód a które tył :gwizdanie:

:notworthy:

Miszka, a oponki masz 225/45 :?:

przyznaje się, zapomniałem :bag:

luzik :wink4:

Bulczas autko niezle wyglada :good: ale brakuje do tego dachu czarnych kolek :gwizdanie:

Opublikowano

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:
Opublikowano

Krolu jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie :kox:

no oprócz gleby i felg.. ale za to będę miał te 4 koło z przodu co brakuje :naughty: :naughty: nie no keżor jest git :notworthy:

a tak na serio to się waham... chyba na spocie wezmę statyw i zrobię dokładne fotki i to po wklejam, żeby był na 100% wiarygodny VT...

Opublikowano

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:

dwa baty, więcej możliwości, więcej przyjemności :decayed:

Opublikowano

Bulczas[/b] autko niezle wyglada :good: ale brakuje do tego dachu czarnych kolek :gwizdanie:

Może się stworzą :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie :kox:

no oprócz gleby i felg.. ale za to będę miał te 4 koło z przodu co brakuje :naughty: :naughty: nie no keżor jest git :notworthy:

a tak na serio to się waham... chyba na spocie wezmę statyw i zrobię dokładne fotki i to po wklejam, żeby był na 100% wiarygodny VT...

dasz radę :good:

Opublikowano

Krolu jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie :kox:

no oprócz gleby i felg.. ale za to będę miał te 4 koło z przodu co brakuje :naughty: :naughty: nie no keżor jest git :notworthy:

a tak na serio to się waham... chyba na spocie wezmę statyw i zrobię dokładne fotki i to po wklejam, żeby był na 100% wiarygodny VT...

Maluj i się nawet nie zastanawiaj
Opublikowano

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:

dwa baty, więcej możliwości, więcej przyjemności :decayed:

jebudup ale to kobieta tez musi być otwarta na wszystkie strony :kox:
Opublikowano

ja to chyba wróce do 15" :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:25_________________________________________________

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:

dwa baty, więcej możliwości, więcej przyjemności :decayed:

jebudup ale to kobieta tez musi być otwarta na wszystkie strony :kox:

żeby to jedna kobieta.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:

dwa baty, więcej możliwości, więcej przyjemności :decayed:

jebudup ale to kobieta tez musi być otwarta na wszystkie strony :kox:

jeszcze jest :nose:
Opublikowano

Krolu jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie :kox:

no oprócz gleby i felg.. ale za to będę miał te 4 koło z przodu co brakuje :naughty: :naughty: nie no keżor jest git :notworthy:

a tak na serio to się waham... chyba na spocie wezmę statyw i zrobię dokładne fotki i to po wklejam, żeby był na 100% wiarygodny VT...

Maluj i się nawet nie zastanawiaj

właśnie - jest ten moment, że od tego co teraz zrobię będzie zależało, w jakim kierunku muszę pójść.. a ja jestem jak baba sam nie wiem [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:28_________________________________________________

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:

dwa baty, więcej możliwości, więcej przyjemności :decayed:

jebudup ale to kobieta tez musi być otwarta na wszystkie strony :kox:

jeszcze jest :nose:

nie przegroda przeszkadza :disgust:
Opublikowano
  • Autor

.. a ja jestem jak baba sam nie wiem

122764858497823a88167c.gif
Opublikowano

.. a ja jestem jak baba sam nie wiem

122764858497823a88167c.gif

:wallbash:

:decayed:

Opublikowano

z tą przegrodą to jest niezłe :kox:

Krolu, przeciez to, jak będzie wyglądać twoje auto, to nie jest sprawa zycia i smierci

Wyimaginuj sobie jakie moje jest :kox: i idz w tym kierunku :polew:

Opublikowano
  • Autor

ej on ma 2 ? :blink:

rozdwojone końcówki :decayed:

dwa baty, więcej możliwości, więcej przyjemności :decayed:

jebudup ale to kobieta tez musi być otwarta na wszystkie strony :kox:

jeszcze jest :nose:

nie przegroda przeszkadza :disgust:

:wallbash: przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty w tym cytacie :wink4:
Opublikowano

z tą przegrodą to jest niezłe :kox:

Krolu, przeciez to, jak będzie wyglądać twoje auto, to nie jest sprawa zycia i smierci

Wyimaginuj sobie jakie moje jest :kox: i idz w tym kierunku :polew:

właśnie JAK BYM MIAŁ TAKIE JAK TY TO BYM WIEDZIAŁ

1zY6J.jpg

a tak mam takie ni w 5 ni w 10 nie wiem...

HoJxr.jpg

Opublikowano

z tą przegrodą to jest niezłe :kox:

Krolu, przeciez to, jak będzie wyglądać twoje auto, to nie jest sprawa zycia i smierci

Wyimaginuj sobie jakie moje jest :kox: i idz w tym kierunku :polew:

właśnie JAK BYM MIAŁ TAKIE JAK TY TO BYM WIEDZIAŁ

1zY6J.jpg

a tak mam takie ni w 5 ni w 10 nie wiem...

HoJxr.jpg

ta czarna jest :slina: :slina:

PS. to mój avatar :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.