Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://vimeo.com/11954169 dojebana wersja :polew: prawdziwa wc**j :polew:

Keżor, trafiłeś w sedno sprawy :kox:

http://vimeo.com/11954169 dojebana wersja :polew: prawdziwa wc**j :polew:

"Nie każdy jest pedałem, żeby golfem w dieslu jeździć" :polew:

I coś do Pucka " Ojciec mi mówił żeby tak nie obniżać, po co ci to Mateusz? nigdzie tym nie wjedziesz, ja mówiłem nie przesadzaj tato" :polew: :polew:

żebyś wiedział Wujek, tak to dokładnie było :polew:

Opublikowano

Jest tu kto :gwizdanie:

Opublikowano

Jest tu kto :gwizdanie:

jo jest :decayed:

jeszcze w robocie :confused4:

Opublikowano

Ale Ty się nie liczysz ktoś poza tym jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Co Cię tak wydymali na po południu :gwizdanie:

Opublikowano

ide se TV włączyć, zaraz mecz :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________

Ale Ty się nie liczysz ktoś poza tym jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Co Cię tak wydymali na po południu :gwizdanie:

Diman chciał zatankować i się zamieniłem :wink4:

Opublikowano

Jest tu kto :gwizdanie:

cicho tu jakoś :cool1:

czyżby wszyscy pojechali do Gliwic?

_____________________

i ja też spadam :cool1:

Opublikowano

Jest tu kto :gwizdanie:

cicho tu jakoś :cool1:

czyżby wszyscy pojechali do Gliwic?

_____________________

i ja też spadam :cool1:

to spadaj :tongue4:

Opublikowano

ide se TV włączyć, zaraz mecz :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________

Ale Ty się nie liczysz ktoś poza tym jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Co Cię tak wydymali na po południu :gwizdanie:

Diman chciał zatankować i się zamieniłem :wink4:

To musiał chyba płacić 5zł za litr albo w naturze :decayed:
Opublikowano

ide se TV włączyć, zaraz mecz :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________

Ale Ty się nie liczysz ktoś poza tym jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Co Cię tak wydymali na po południu :gwizdanie:

Diman chciał zatankować i się zamieniłem :wink4:

To musiał chyba płacić 5zł za litr albo w naturze :decayed:

Diman ma karte stałego klienta, w dodatku po znajomości, to pochytałem mu po 4,40 zł/l :naughty:

Opublikowano

Diman ma karte stałego klienta, w dodatku po znajomości, to pochytałem mu po 4,40 zł/l :naughty:

To resztę chyba faktycznie w naturze :naughty:
Opublikowano

Diman ma karte stałego klienta, w dodatku po znajomości, to pochytałem mu po 4,40 zł/l :naughty:

To resztę chyba faktycznie w naturze :naughty:

owszem nie.... :decayed:

Opublikowano

Diman ma karte stałego klienta, w dodatku po znajomości, to pochytałem mu po 4,40 zł/l :naughty:

To resztę chyba faktycznie w naturze :naughty:

owszem nie.... :decayed:

:gwizdanie:

To ja zrobię pssssyyyyttttttt :naughty:

Opublikowano

Diman ma karte stałego klienta, w dodatku po znajomości, to pochytałem mu po 4,40 zł/l :naughty:

To resztę chyba faktycznie w naturze :naughty:

owszem nie.... :decayed:

:gwizdanie:

To ja zrobię pssssyyyyttttttt :naughty:

ja tez zrobiłem psssyt, ale coca-colą :disgust:

Opublikowano

Więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano

Więcej optymizmu :naughty:

jeszcze jedna lekcja i do domu :drinks:

Opublikowano

Więcej optymizmu :naughty:

jeszcze jedna lekcja i do domu :drinks:

Pozytywnie :good:
Opublikowano

mecz sie zaczyna :naughty:

Opublikowano

Ciekawe czy Hiszpania też odpadnie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.