Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nad ranem po imprezie...

Ozzy Osbourne - Mama I'm Coming Home

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tu macie drugi za***isty wałek :kox:

Juz sobie wyobrazam jak Koks Kezor podjezdza na zlota na zimnym lokciu a tam z jego Rsy leci taka nuta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kezor do koksów

raz na jakiś czas szczał i od razu koks :polew:
Opublikowano

ale dziś podłapałem klimaty

:seksiasty:

Co to ku***a jest :gwizdanie:

goń sie gówniarzu :cwaniak1: , nigdy nie zrozumiesz prawdziwej muzyki :thumbdown: tylko te rombanki i rombanki :decayed:

odezwał się który nie jest technomułem :sick3:
Opublikowano

ale dziś podłapałem klimaty

:seksiasty:

Co to ku***a jest :gwizdanie:

goń sie gówniarzu :cwaniak1: , nigdy nie zrozumiesz prawdziwej muzyki :thumbdown: tylko te rombanki i rombanki :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebłem
Opublikowano

tu macie drugi za***isty wałek :kox:

He he he...

tu macie drugi za***isty wałek :kox:

Juz sobie wyobrazam jak Koks Kezor podjezdza na zlota na zimnym lokciu a tam z jego Rsy leci taka nuta :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Keżor wrażliwy na prawdziwe piękno muzyki.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Opublikowano

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Opublikowano

Ja już 4 wy***ałem :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:
Opublikowano

Ja już 4 wy***ałem :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:

No to PSSSSYTTT i powrót na TVN Turbo hehe bo House nie leci...

Opublikowano
  • Autor

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:

i to ja jestem ten dziwny bo słucham starej romantycznej muzy :gwizdanie:
Opublikowano

Ja już 4 wy***ałem :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:

No to PSSSSYTTT i powrót na TVN Turbo hehe bo House nie leci...

O tej porze TVN Turbo przekształca się chyba w TVN SEX :evil:
Opublikowano

ide se TV włączyć, zaraz mecz :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________

Ale Ty się nie liczysz ktoś poza tym jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Co Cię tak wydymali na po południu :gwizdanie:

Diman chciał zatankować i się zamieniłem :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: podziekowac :wink4:

Opublikowano

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:

i to ja jestem ten dziwny bo słucham starej romantycznej muzy :gwizdanie:

Czy ja pisałem że jesteś dziwny :gwizdanie: Ty jesteś po prosty wyjątkowy a wqszystko co wyjątkowe jest lepsze :decayed:
Opublikowano

Ja już 4 wy***ałem :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:

No to PSSSSYTTT i powrót na TVN Turbo hehe bo House nie leci...

O tej porze TVN Turbo przekształca się chyba w TVN SEX :evil:

Brawo !!!! Turbo Erotyk się to nazywa... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ide se TV włączyć, zaraz mecz :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________

Ale Ty się nie liczysz ktoś poza tym jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Co Cię tak wydymali na po południu :gwizdanie:

Diman chciał zatankować i się zamieniłem :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: podziekowac :wink4:

Ile dopłaciłeś w naturze :naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:31_________________________________________________

Ja już 4 wy***ałem :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja to dupce i robie..... psssyyytttt[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

Włączcie sobie "zone club" :naughty:

Już to robie a co leci???

Geje tańczą na rurze u Jerrego Springera :naughty:

No to PSSSSYTTT i powrót na TVN Turbo hehe bo House nie leci...

O tej porze TVN Turbo przekształca się chyba w TVN SEX :evil:

Brawo !!!! Turbo Erotyk się to nazywa... :naughty: :naughty: :naughty:

Widać że oglądasz cały czas :decayed: skoro znasz na pamięć nazwę
Opublikowano

Cichooo reklamy się skończyły !!!! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Amnesia ibiza ( Video oficial ) ♫ ♫ ♫ 1/2

dla tych co nie widzą piękna muzyki , tylko gołe d*py :no4: szkoda mi was , bo jest tyle pięknych piosenek :cool1:

Opublikowano

dla tych co nie widzą piękna muzyki , tylko gołe d*py :no4: szkoda mi was , bo jest tyle pięknych piosenek :cool1:

ile wypiłeś?? coś mi się wydaję że o 4 redbulle za dużo :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________jeśli motyw starych piosenek dzisiaj to mnie się podoba to :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.