Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a skończyły mi się browary :thumbdown: Kędzior skocz do nocnego i podwieź mi czteropak :naughty:

hmmmm nie kuś mnie bo sobie też kupię

No weź ja pojechałem z Tobą do maka :decayed:

ej bo se kupię i będę musiał wypić :disgust:

dziś już idę spać bo jestem trochę zły i zmęczony.. narka panowie :hi:

:wtf: men??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:evil: :evil: :evil:

:punk: :punk: dobre , zaaz chyba poszukam starych wałków sepultury i korna :kox:
Opublikowano

Ale sobie jada u Springera.... :polew: :polew: :polew:

A goście tańczący na rurze podobni do Ciebie :polew: :polew:

Masz wjeb... na zlocie... :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dziś już idę spać bo jestem trochę zły i zmęczony.. narka panowie :hi:

nie dała ? :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

dziś już idę spać bo jestem trochę zły i zmęczony.. narka panowie :hi:

nie dała ? :gwizdanie: :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

p.s. kurcze chce mi się spać ale nie chce nadrabiać jutro 15 stron..

Opublikowano

i korna :kox:

stara kawałki Korna masakra ta gittarrraaa ohh :evil:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:53_________________________________________________

dziś już idę spać bo jestem trochę zły i zmęczony.. narka panowie :hi:

nie dała ? :gwizdanie: :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

p.s. kurcze chce mi się spać ale nie chce nadrabiać jutro 15 stron..

znowu cię ojebała w tenisa? :decayed:
Opublikowano

i korna :kox:

stara kawałki Korna masakra ta gittarrraaa ohh :evil:

może sie rozkręcicie i poleca tu na serio jakieś klasyki jaki Irony Black Sabbath albo Metallica [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:54_________________________________________________

znowu cię ojebała w tenisa? :decayed:

nie... po prostu miała być impreza a siedzę w domu.. a w tenisa to mnie zawsze jebie więc się przyzwyczaiłem :naughty:
Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

Opublikowano

I Hu... mam po spaniu już dziś.... :good:

Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

ej bo zaraz wbije na ten sosnowiec i wam ledy z mostu spalę...
Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

Sam jesteś Szit... Dickinson rządzi !!!!!!

Opublikowano
  • Autor

:evil:
Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

ej bo zaraz wbije na ten sosnowiec i wam ledy z mostu spalę...

:cool1:
Opublikowano

Za dwie północ....

Iron Maiden-2 Minutes To Midnight

Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

ej bo zaraz wbije na ten sosnowiec i wam ledy z mostu spalę...

eeee bez takich mi tutaj ale wbijaj zrobim bawim bawim :decayed:
Opublikowano
cos odemnie :polew:
Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

ej bo zaraz wbije na ten sosnowiec i wam ledy z mostu spalę...

eeee bez takich mi tutaj ale wbijaj zrobim bawim bawim :decayed:

:good:
Opublikowano

przecież jaja sobie robię chłopacy :decayed: Nie napinać się koksy a ledy ze ślimaka możecie zlikwidować :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.