Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja chyba spadam jak tu takie szity zaczną lecieć :sick3:

ej bo zaraz wbije na ten sosnowiec i wam ledy z mostu spalę...

eeee bez takich mi tutaj ale wbijaj zrobim bawim bawim :decayed:

ej mogłeś mówić wcześniej teraz wypiłem 3 cytryny i już nie mogę prowadzić.. :disgust:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:02_________________________________________________

przecież jaja sobie robię chłopacy :decayed: Nie napinać się koksy a ledy ze ślimaka możecie zlikwidować :naughty:

:good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:
Opublikowano

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam
Opublikowano

Kędzior i jak tam mój czteropak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam

dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz , naprzykład tego że kiedyś byłem czarny miałem dwa metry i grałem w kosza :kox:

ale to stare czasy :polew:

Opublikowano


A pamiętacie to :gwizdanie:
Opublikowano

cos odemnie :polew:

fasolki są kozackie :kox:

:evil:

ta gittarraaa ogień z dupala :evil:
Opublikowano

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam

dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz , naprzykład tego że kiedyś byłem czarny miałem dwa metry i grałem w kosza :kox:

ale to stare czasy :polew:

to akurat wiem:

Opublikowano

kącik melomana? WTF ?

Opublikowano

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam

dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz , naprzykład tego że kiedyś byłem czarny miałem dwa metry i grałem w kosza :kox:

ale to stare czasy :polew:

To prawie tak jak ja tylko że ja nie grałem w kosza tylko w głównej roli Zielonej Mili... :kox:

Opublikowano

A ja byłem murzynem i grałem w filmach porno oraz dupczyłem moim dwumetrowym ku**sem :decayed:

Opublikowano

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam

dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz , naprzykład tego że kiedyś byłem czarny miałem dwa metry i grałem w kosza :kox:

ale to stare czasy :polew:

To prawie tak jak ja tylko że ja nie grałem w kosza tylko w głównej roli Zielonej Mili... :kox:

tego ciecia, co chodziłz kluczem?

Opublikowano

ja lecę bo wam tempo spadło narka :hi:

Opublikowano

kącik melomana? WTF ?

:polew: :polew: Coś im się wkręciło! :wink4:
Opublikowano

ja lecę bo wam tempo spadło narka :hi:

I tak będziesz miał co czytać :naughty:
Opublikowano

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam

dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz , naprzykład tego że kiedyś byłem czarny miałem dwa metry i grałem w kosza :kox:

ale to stare czasy :polew:

To prawie tak jak ja tylko że ja nie grałem w kosza tylko w głównej roli Zielonej Mili... :kox:

tego ciecia, co chodziłz kluczem?

Nie... tego co Hanksowi jajka wyleczył... :decayed:

Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

w czarnych koszulkach jestesmy co tydzien to cos musi znaczyc :polew:

Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

Moje glany gdzieś leża w szafie :naughty:
Opublikowano

Wszyscy się starzejemy i nie ominie nas Wehikuł czasu...

Dżem - Wehikuł czasu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.