Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kajś w szafie mam jeszcze koszulke korna :naughty:

keżor i taka muza - jakoś sobie tego nie wyobrażam

dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz , naprzykład tego że kiedyś byłem czarny miałem dwa metry i grałem w kosza :kox:

ale to stare czasy :polew:

To prawie tak jak ja tylko że ja nie grałem w kosza tylko w głównej roli Zielonej Mili... :kox:

tego ciecia, co chodziłz kluczem?

on grał więzienie :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy się starzejemy i nie ominie nas Wehikuł czasu...

Dżem - Wehikuł czasu

za***isty kawałek w ogóle Rysiek był równy gość :wink4:
Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

:sick3:

i będziemy tańczyć pogo :sick3:

Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

:kox: :kox: I długie włosy... :polew: :polew: :polew: Albo może na łyso? :naughty::polew: :polew:

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

Moje glany gdzieś leża w szafie :naughty:

Też bym coś znalazł... :gwizdanie:
Opublikowano

Wszyscy się starzejemy i nie ominie nas Wehikuł czasu...

Dżem - Wehikuł czasu

ja już prawie skonstruowałem :decayed::kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Wszyscy się starzejemy i nie ominie nas Wehikuł czasu...

Dżem - Wehikuł czasu

za***isty kawałek w ogóle Rysiek był równy gość :wink4:

znałeś go? :polew:

Opublikowano

Wy się śmiejcie ale ja miałem piękny sen....

DżeM "Sen o Victorii"

Opublikowano
  • Autor

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

ja bym nigdy glanów nie ubrał :kwasny: muza muzą , ale trzeba sie szanować :)
Opublikowano

tego ciecia, co chodziłz kluczem?

on grał więzienie :polew:

nie, on grał tą myszkę co się chowała :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

glany :sick3:

rozumiem gulery :guma:

Opublikowano

Wszyscy się starzejemy i nie ominie nas Wehikuł czasu...

Dżem - Wehikuł czasu

za***isty kawałek w ogóle Rysiek był równy gość :wink4:

Pewnie paliliśmy na jednym dachu :decayed:

znałeś go? :polew:

Opublikowano

Wszyscy się starzejemy i nie ominie nas Wehikuł czasu...

Dżem - Wehikuł czasu

za***isty kawałek w ogóle Rysiek był równy gość :wink4:

znałeś go? :polew:

Ojjjj stary nie próbuj szydzic z Ś.P. Rycha Riedla bo Cie pojade bez cenzury...

Opublikowano


Dla Keżora romantyka :polew:
Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

ja bym nigdy glanów nie ubrał :kwasny: muza muzą , ale trzeba sie szanować :)

też nienosiłem glanów :decayed: zawsze na szeroko :yeah: :yeah:
Opublikowano
  • Autor

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

:sick3:

i będziemy tańczyć pogo :sick3:

to wpadnijcie wszyscy w glanach , a ja wpadne w dresie i wam napierdole :polew: :polew:
Opublikowano

On był swojski chłop ale dragi go wykończyły...

Riedel o narkotykach.

Opublikowano

Dla Keżora romantyka :polew:

mnie się podoba ten kawałek :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:19_________________________________________________

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

:sick3:

i będziemy tańczyć pogo :sick3:

to wpadnijcie wszyscy w glanach , a ja wpadne w dresie i wam napierdole :polew: :polew:

mam wyjebane :evil: :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Dla Keżora romantyka :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to na nastepnego spota wszyscy w glanach i na czarno :gwizdanie:

:sick3:

i będziemy tańczyć pogo :sick3:

to wpadnijcie wszyscy w glanach , a ja wpadne w dresie i wam napierdole :polew: :polew:

A Ty wyjdziesz z połamanymi wszystkimi częsciami ciała jak Cię skpiemy w tych glanach :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Dla Keżora romantyka :polew:

:heat::good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.