Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie tu można w pobliżu nad wodę skoczyć - żeby woda była w miarę ok - opalić się trzeba :cool1:

Przecież fajnie ostatnio byłeś opalony... Już Ci zeszło? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to wybieracie się gdzieś? bo ja bym pojechał z pieskiem :tongue4:

Opublikowano

Bulczas ale o której mówisz o DG ? na której byłeś i z której str? :naughty:

Opublikowano

to wybieracie się gdzieś? bo ja bym pojechał z pieskiem :tongue4:

ja bym pojechał, ale właśnie sobie przypomniałem, że mam auto uziemione :wallbash:
Opublikowano

to wybieracie się gdzieś? bo ja bym pojechał z pieskiem :tongue4:

ja bym pojechał, ale właśnie sobie przypomniałem, że mam auto uziemione :wallbash:

:wtf: hepend?

Opublikowano

to wybieracie się gdzieś? bo ja bym pojechał z pieskiem :tongue4:

ja bym pojechał, ale właśnie sobie przypomniałem, że mam auto uziemione :wallbash:

:wtf: hepend?

nic rezam i nie wyrezałem na czas, a że nie mam garażu to w niedzielę nie będę pod blokiem dłubać..
Opublikowano

Bulczas ale o której mówisz o DG ? na której byłeś i z której str? :naughty:

No tej gdzie zawsze jest w ciul ludzi to jest chyba III :gwizdanie:
Opublikowano

na podze III to nie głupi pomysł żeby się spotkać też bym mógł podjechać niedaleko mam :)

Opublikowano

Bulczas ale o której mówisz o DG ? na której byłeś i z której str? :naughty:

No tej gdzie zawsze jest w ciul ludzi to jest chyba III :gwizdanie:

czyli DG od głównej str ostatni raz to w tamtym roku no ale powinien być tam porządek bo przed sezonem zawsze sprzątają z tego co mi wiadomo
Opublikowano

ja najwyżej przyjadę passatem :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bulczas ale o której mówisz o DG ? na której byłeś i z której str? :naughty:

No tej gdzie zawsze jest w ciul ludzi to jest chyba III :gwizdanie:

czyli DG od głównej str ostatni raz to w tamtym roku no ale powinien być tam porządek bo przed sezonem zawsze sprzątają z tego co mi wiadomo

Byłem tam jakoś jak były te upały i ok 18 normalnie nie dało się wejść na plażę tyle było śmieci. Ludzie to normalnie są pojebani :wallbash:
Opublikowano

ja najwyżej przyjadę passatem :naughty: :naughty:

no proszę a już się chciałem poświęcić... :rolleyes:

ale jak tak to luzz :good:

Opublikowano

ja bym się napił czego :gwizdanie:

Opublikowano

ja najwyżej przyjadę passatem :naughty: :naughty:

no proszę a już się chciałem poświęcić... :rolleyes:

ale jak tak to luzz :good:

tzn. muszę jeszcze napisać podanie w 7 kopiach do rodziców... :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:08_________________________________________________

ja bym się napił czego :gwizdanie:

mineralkę się kupi :cool1:
Opublikowano

tzn. muszę jeszcze napisać podanie w 7 kopiach do rodziców... :naughty: :naughty:

a w 10 do D :decayed::tongue4:

mineralkę się kupi :cool1:

a co ja jakieś zwierze jestem :polew:
Opublikowano

wodę ? :shocked:

Opublikowano

tzn. muszę jeszcze napisać podanie w 7 kopiach do rodziców... :naughty: :naughty:

a w 10 do D :decayed::tongue4:

mineralkę się kupi :cool1:

a co ja jakieś zwierze jestem :polew:

D. nie ma więc się nie dowie :evil: :evil: - jakiś urodziny u rodziny ufff :kox:
Opublikowano

D. nie ma więc się nie dowie :evil: :evil: - jakiś urodziny u rodziny ufff :kox:

no to ci się upiekło ale raport co 15min musisz dać ??:P
Opublikowano

BTW

ściągnąłem ( tzn. kupiłem w Empiku) sobie nową płytę TEDE i jestem narazie pod wrażeniem :gwizdanie:

Opublikowano

D. nie ma więc się nie dowie :evil: :evil: - jakiś urodziny u rodziny ufff :kox:

no to ci się upiekło ale raport co 15min musisz dać ??:P

nie nie muszę... jej dobroć nie zna granic :giveheart:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.