Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jadę na polanę koło pyrzowic na grilla jak coś możecie podjechać :wink4:

Na którą polane? Mam blisko z pracy... :gwizdanie:

Jak się jedzie od strony Mierzęcic :wink4:

z kim ty tam jedziesz? chodź gdzieś z nami

Siostra Moniki jedzie a nad wodę dziś za zimno chyba :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja spadam :hi:

ehh dałeś :sex:

gdzie wy tam jedziecie bierz monike i chodźcie z nami ;)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:42_________________________________________________

Ja jadę na polanę koło pyrzowic na grilla jak coś możecie podjechać :wink4:

Na którą polane? Mam blisko z pracy... :gwizdanie:

Jak się jedzie od strony Mierzęcic :wink4:

z kim ty tam jedziesz? chodź gdzieś z nami

Siostra Moniki jedzie a nad wodę dziś za zimno chyba :gwizdanie:

za zimno... :blink:

Opublikowano

Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok :wink4:

Opublikowano

Ja jadę na polanę koło pyrzowic na grilla jak coś możecie podjechać :wink4:

Na którą polane? Mam blisko z pracy... :gwizdanie:

Jak się jedzie od strony Mierzęcic :wink4:

z kim ty tam jedziesz? chodź gdzieś z nami

Siostra Moniki jedzie a nad wodę dziś za zimno chyba :gwizdanie:

jest gorąc ja z Krolem lece plywac jak co hehe
Opublikowano

Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok :wink4:

Czyli zmiana planów... Jak bym wyszedł wcześniej to będę dzwonił Do KedziSana! :good:
Opublikowano

Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok :wink4:

no zaczynasz gadać z sensem ;)

Opublikowano

a więc tak punkt spotkan za godzine u mnie czyli

Sosnowiec Mireckiego :decayed:

Miszki niema

Stanleye może dajadą

miejsca do wyboru to pogoria lub przeczyce, ale sprawa do dogadania już na miejscu spotkania czyli u mnie :decayed:

Opublikowano

Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok :wink4:

Czyli zmiana planów... Jak bym wyszedł wcześniej to będę dzwonił Do KedziSana! :good:

to o której kończysz?

Opublikowano

No to spadam na zakupy i czekam na kontakt. Jak znajomi się zgodzą to podjedziemy do was

Opublikowano

a więc tak punkt spotkan za godzine u mnie czyli

Sosnowiec Mireckiego :decayed:

Miszki niema

Stanleye może dajadą

miejsca do wyboru to pogoria lub przeczyce, ale sprawa do dogadania już na miejscu spotkania czyli u mnie :decayed:

Kędzior ale z Ciebie organizator... :cool1:
Opublikowano

Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok :wink4:

Czyli zmiana planów... Jak bym wyszedł wcześniej to będę dzwonił Do KedziSana! :good:

to wychodź wcześniej :decayed:
Opublikowano

Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok :wink4:

Czyli zmiana planów... Jak bym wyszedł wcześniej to będę dzwonił Do KedziSana! :good:

to o której kończysz?

No jeszcze nie wiem ale może uda mi się uciec wcześniej... :przebiegly: Zobaczymy jak będzie. Jak mi się uda zerwać to dam znać! :good:
Opublikowano

Keżor wbijasz nad wodę ?? tylko pamiętaj "najpierw solarka zanim uderzę na plaże"[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:50_________________________________________________

Kędzior ale z Ciebie organizator... :cool1:

się wie :cygaro:
Opublikowano
  • Autor

pewnie że wbijam :hi: tylko o 18tej musza być w doma , bo :paker:

a solarka to wiadomo ,że musi być :good::polew: :polew:

Opublikowano

to dawać jakieś konkrety :kox: :kox:

Opublikowano

14:45 pod moim blokiem ludzie ok?? i ustalamy gdzie śmigamy :decayed:

pasi?? :silacz:

Opublikowano

14:45 pod moim blokiem ludzie ok?? i ustalamy gdzie śmigamy :decayed:

pasi?? :silacz:

pasi :slina:

Opublikowano

14:45 pod moim blokiem ludzie ok?? i ustalamy gdzie śmigamy :decayed:

pasi?? :silacz:

pasi :slina:

i to mnie się podoba :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.