Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nogą żeś wyciskał :naughty:

czy ktoś tu coś mówi o pakowaniu?? :silacz:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nogą żeś wyciskał :naughty:

czy ktoś tu coś mówi o pakowaniu?? :silacz:

:polew:

Kezor to by wszystko wyciskal zaniedlugo jak bedzie kola zmienial na Zime to lewarka niebedzie potrzebowal :polew:

Opublikowano
  • Autor

nogą żeś wyciskał :naughty:

czy ktoś tu coś mówi o pakowaniu?? :silacz:

:polew:

Kezor to by wszystko wyciskal zaniedlugo jak bedzie kola zmienial na Zime to lewarka niebedzie potrzebowal :polew:

już nie potrzebuje :> niedługo nie będe potrzebował kół , wszędzie będe sobie auto nosił :polew: :polew:
Opublikowano
Opublikowano

o w mordę, pamiętam :decayed:

Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

zawsze jest opcja - środy z orange :naughty:
Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

zawsze jest opcja - środy z orange :naughty:

:polew:
Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

zawsze jest opcja - środy z orange :naughty:

:polew:

co się śmiejesz... :disgust: kino jest za***iste- laski wtedy mało gadają bo muszą czytać :naughty:
Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

zawsze jest opcja - środy z orange :naughty:

:polew:

co się śmiejesz... :disgust: kino jest za***iste- laski wtedy mało gadają bo muszą czytać :naughty:

aha, to o kino chodziło :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

zawsze jest opcja - środy z orange :naughty:

:polew:

co się śmiejesz... :disgust: kino jest za***iste- laski wtedy mało gadają bo muszą czytać :naughty:

aha, to o kino chodziło :gwizdanie:

a o co innego ? :mysli:
Opublikowano

Jak tam panowie dziś ani spota ani meczyka nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:58_________________________________________________Wieczorek z żonką przy winku

zawsze jest opcja - środy z orange :naughty:

:polew:

co się śmiejesz... :disgust: kino jest za***iste- laski wtedy mało gadają bo muszą czytać :naughty:

aha, to o kino chodziło :gwizdanie:

a o co innego ? :mysli:

myślałem, że o jakąś kawiarnie :decayed:

Opublikowano

jedna z moich ulubionych reklam tv:

dla tych co nie znają - jest za***isty film Kubricka - Mechaniczna pomarańcza :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 17:43_________________________________________________

myślałem, że o jakąś kawiarnie :decayed:

to była czekolada - ale tam mam bana :gwizdanie:
Opublikowano

to chyba zastane przy winku[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 17:47_________________________________________________po za tym już pół butelki wypiłem :>

Opublikowano

to chyba zastane przy winku

winko dobra opcje :naughty: też bym zjadł jakąś kolacje przy świecach i winku z laską na jej wolnej chacie :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

mi tam wino szkodzi :sick3:

Opublikowano

winko jest :good:

Opublikowano

winko jest :good:

w mojej krótkiej karierze degustatora trunków wyskokowych zasmakowało mi tylko jedno wino, ale flaszka 60zł :wallbash:

Opublikowano

winko jest :good:

w mojej krótkiej karierze degustatora trunków wyskokowych zasmakowało mi tylko jedno wino, ale flaszka 60zł :wallbash:

fiu fiu jaka burżuazja :tongue4:
Opublikowano

takie jest ok ale ja dziś mam za 30zeta i też jest dobre

Opublikowano

HUIMS.jpg

HULh0.jpg

HUNM9.jpg

HUQgi.jpg

HUSLr.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.