Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale dałem wczoraj (dzisiaj) w palnik :drunk: Melanż skończyłem o 6 rano :wallbash:

Mykam na wybory...... :)

przez Ptine przejechać to graniczy z cudem :cool1:

KO 2X 0,5 na dwóch robi robotę :kox:

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:24_________________________________________________

Ale dałem wczoraj (dzisiaj) w palnik :drunk: Melanż skończyłem o 6 rano :wallbash:

Mykam na wybory...... :)

przez Ptine przejechać to graniczy z cudem :cool1:

KO 2X 0,5 na dwóch robi robotę :kox:

no zwłaszcza po wczorajszym wlewie Miszka szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:30_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i ch***j

:?:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się cieszę, że nie muszę znów pić - bo kaczor przegrał :heat: :heat:

Opublikowano

ja się cieszę, że nie muszę znów pić - bo kaczor przegrał :heat: :heat:

no, na szczęście :gicior:

Opublikowano

Pijoki straszny fillm 3 leci na tvp2 :kox:

Opublikowano

Pijoki straszny fillm 3 leci na tvp2 :kox:

:good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:39_________________________________________________ten film mnie rozwala :polew:

Opublikowano

Pijoki straszny fillm 3 leci na tvp2 :kox:

:good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:39_________________________________________________ten film mnie rozwala :polew:

To nic w porównaniu do pierwszej części

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

niedziela wieczor wiec przydaloby sie cos wkleic :gwizdanie:

30863_young_teen_12__123_787lo.jpg

30871_young_teen_14__123_100lo.jpg

30872_young_teen_16__123_392lo.jpg

96099_teen_20_001_123_140lo.jpg

Opublikowano

niedziela wieczor wiec przydaloby sie cos wkleic :gwizdanie:

30863_young_teen_12__123_787lo.jpg

30871_young_teen_14__123_100lo.jpg

30872_young_teen_16__123_392lo.jpg

96099_teen_20_001_123_140lo.jpg

skąd masz zdjęcia mojej...i to ja Jej robiłem tą fotkę :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 21:15_________________________________________________dziś w Brennej po wódzie mieliśmy zabawę dokładnie taką

leżałem na ziemi ze śmiechuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cze pijoki! :naughty:

Opublikowano

Cze pijoki! :naughty:

:hi:

e tam zaraz pijoki degustatorzy :gwizdanie:

Opublikowano

Cze pijoki! :naughty:

raczej żule degustanci :naughty:

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

nawet nie przypominaj :sick3:

Opublikowano

Cze pijoki! :naughty:

:hi:

e tam zaraz pijoki degustatorzy :gwizdanie:

Taaa... :gwizdanie:

Cze pijoki! :naughty:

raczej żule degustanci :naughty:

No tak lepiej! :polew: :polew:

A jutro do roboty :sick3:

nawet nie przypominaj :sick3:

I to od rana! :sick3:
Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam :wallbash:
Opublikowano

Cze pijoki! :naughty:

:hi:

e tam zaraz pijoki degustatorzy :gwizdanie:

Taaa... :gwizdanie:

Cze pijoki! :naughty:

raczej żule degustanci :naughty:

No tak lepiej! :polew: :polew:

A jutro do roboty :sick3:

nawet nie przypominaj :sick3:

I to od rana! :sick3:

i do 15 :sick3:

Opublikowano

Cze pijoki! :naughty:

:hi:

e tam zaraz pijoki degustatorzy :gwizdanie:

Taaa... :gwizdanie:

Cze pijoki! :naughty:

raczej żule degustanci :naughty:

No tak lepiej! :polew: :polew:

A jutro do roboty :sick3:

nawet nie przypominaj :sick3:

I to od rana! :sick3:

i do 15 :sick3:

do 20ej!!! :sick3: :sick3:
Opublikowano

do 14 :thumbdown:

Opublikowano

A jutro do roboty :sick3:

ja od jutra na dwa baty :naughty: zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie :ad:

To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam :wallbash:

ja tez sie rozgladam :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.