Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:

+ RIKARO 6000

z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: :kox: :kox:

hehe

ja mam 2 takie fotele samochodowe przerobione :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"taaaaaaaaa gdzieee itp"

standardowy tekst Dimana :decayed: :decayed: :decayed:

nie obgadywac mnie tu mendy jedne

:hi: siemano

Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:

+ RIKARO 6000

z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: :kox: :kox:

zaje***ście nadawał by się na huśtawkę

tylko te ciągnące się kable :tongue4:

:polew: :polew:

"taaaaaaaaa gdzieee itp"

standardowy tekst Dimana :decayed: :decayed: :decayed:

nie obgadywac mnie tu mendy jedne

:hi: siemano

:siema:

taaaaaaaa gdzieeeeeeeee :polew:

Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:

+ RIKARO 6000

z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: :kox: :kox:

zaje***ście nadawał by się na huśtawkę

tylko te ciągnące się kable :tongue4:

:polew: :polew:

"taaaaaaaaa gdzieee itp"

standardowy tekst Dimana :decayed: :decayed: :decayed:

nie obgadywac mnie tu mendy jedne

:hi: siemano

:siema:

taaaaaaaa gdzieeeeeeeee :polew:

:gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

Na chwilę by się przydało bo przecież taki k**wa ukrop!!! :kox: :kox: :heat: :heat: :heat: :heat:
Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

Opublikowano

taki upał, że nie da się nie pić piany :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 15:45_________________________________________________

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

ja dzisiaj po robocie jade tankować, jedziesz też ?

Opublikowano

taki upał, że nie da się nie pić piany :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 15:45_________________________________________________

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

ja dzisiaj po robocie jade tankować, jedziesz też ?

o ktorej :mysli:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

ciekawe czy Artur wykupił abonament na poruszanie się po moim zafajdanym mieście :decayed:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

ciekawe czy Artur wykupił abonament na poruszanie się po moim zafajdanym mieście :decayed:

przestan jaki abonament przeciez tam sie nie da poruszac :decayed:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

ciekawe czy Artur wykupił abonament na poruszanie się po moim zafajdanym mieście :decayed:

słyszałem dzisiaj o "fajnej" dzielnicy zwanej : pekin :gwizdanie:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

ciekawe czy Artur wykupił abonament na poruszanie się po moim zafajdanym mieście :decayed:

słyszałem dzisiaj o "fajnej" dzielnicy zwanej : pekin :gwizdanie:

pewnie się dowiedziałeś że to bardzo spokojna dzielnica :naughty:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie:

no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla :naughty:

Opublikowano

pada deszcz :blink:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie:

no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla :naughty:

niestety nic z tego narazie po lekach nie moge jechac... :/

a Magda będzie dopiero ok. 18...

:(

Opublikowano

zapodam wam taki remixik którym mi wczoraj wpadł w ucho

Robert M - Super Bomb (Josh Mosh Remix) :kox: :kox:

Opublikowano

chyba jeb.nie żabami

stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba :cool1:

hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie:

no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla :naughty:

niestety nic z tego narazie po lekach nie moge jechac... :/

a Magda będzie dopiero ok. 18...

:(

no czyli 50zł i na stacje :gwizdanie:

Opublikowano

coś w tym stylu dymanie ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.