Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze wszystkim. Jak się wyrobie to wpadnę dziś was odwiedzić tylko nie wiem czy zdążę na parking? W razie czego to gdzie was szukać?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cze wszystkim. Jak się wyrobie to wpadnę dziś was odwiedzić tylko nie wiem czy zdążę na parking? W razie czego to gdzie was szukać?

na dolnie 3 stawów ( droga za realem, jedziesz tą drogą do góry, na zakręcie 90stopni - skręcasz w lewo na doline, jedziesz 500m i zobaczysz kilka...dziesiąt audi :decayed:

mógłbym robić za giepeesa :polew:

Opublikowano

mógłbym robić za giepeesa :polew:

ta mógłbyś,

mnei chyba nie będzie coś niemam nastroju kurw* :disgust:

Opublikowano

mógłbym robić za giepeesa :polew:

ta mógłbyś,

mnei chyba nie będzie coś niemam nastroju kurw* :disgust:

co ty dupisz synek :mysli:

Opublikowano

mógłbym robić za giepeesa :polew:

ta mógłbyś,

mnei chyba nie będzie coś niemam nastroju kurw* :disgust:

co ty dupisz synek :mysli:

no jakoś tak nie czuję się najlepiej :kwasny:
Opublikowano

to nie jest koncert życzeń żebyś musiał mieć nastrój

Mi też sie nie chce, ale obiecałem Poźkowi w Bukowinie, że Was bede pilnował, bo se w życiu nie dacie rady :cool1:

Opublikowano

to nie jest koncert życzeń żebyś musiał mieć nastrój

Mi też sie nie chce, ale obiecałem Poźkowi w Bukowinie, że Was bede pilnował, bo se w życiu nie dacie rady :cool1:

:polew: :polew: :polew: przewiozłeś go wkońcu swoją furą czy dalej czeka?
Opublikowano

to nie jest koncert życzeń żebyś musiał mieć nastrój

Mi też sie nie chce, ale obiecałem Poźkowi w Bukowinie, że Was bede pilnował, bo se w życiu nie dacie rady :cool1:

:polew: :polew: :polew: przewiozłeś go wkońcu swoją furą czy dalej czeka?

jeszcze nie

wiesz, to jest jak przychodzisz mega głodny do restaurecji i w c**j czekasz

Jak już się konkretnie naczekasz to jestes tak głodny, żebyć wdupił byle co.

Poziek to jeszcze wpadnie na spota do Kato, żeby się ze mną karnąć :decayed:

Opublikowano

Poziek to jeszcze wpadnie na spota do Kato, żeby się ze mną karnąć :decayed:

wcale bym się nie zdziwił :tongue4:

wiesz, to jest jak przychodzisz mega głodny do restaurecji i w ch***j czekasz

ta i zamiast jedzenie zamawiasz 0.7 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Poziek to jeszcze wpadnie na spota do Kato, żeby się ze mną karnąć :decayed:

wcale bym się nie zdziwił :tongue4:

wiesz, to jest jak przychodzisz mega głodny do restaurecji i w ch***j czekasz

ta i zamiast jedzenie zamawiasz 0.7 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

Opublikowano

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

Opublikowano

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

pewnie stęskniła się za nami :naughty:

Opublikowano

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

chyba bede musial sie kiedys z wami do tego city roka wybrac i poznac ta wiole :cool1: ciagle o niej mowisz :gwizdanie: to chyba milosc

Opublikowano

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

chyba bede musial sie kiedys z wami do tego city roka wybrac i poznac ta wiole :cool1: ciagle o niej mowisz :gwizdanie: to chyba milosc

bo ja wrażliwy i uczuciowy jestem :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:
Opublikowano

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

chyba bede musial sie kiedys z wami do tego city roka wybrac i poznac ta wiole :cool1: ciagle o niej mowisz :gwizdanie: to chyba milosc

bo ja wrażliwy i uczuciowy jestem :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

sczególnie jak się naoglądasz supertangas :gwizdanie: :slina:

Opublikowano

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

chyba bede musial sie kiedys z wami do tego city roka wybrac i poznac ta wiole :cool1: ciagle o niej mowisz :gwizdanie: to chyba milosc

bo ja wrażliwy i uczuciowy jestem :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

wiem :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 18:10_________________________________________________

takie rzeczy to tylko w City Rocku :decayed:

:cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Ps. ciekawe co tam u Wioli :)

chyba bede musial sie kiedys z wami do tego city roka wybrac i poznac ta wiole :cool1: ciagle o niej mowisz :gwizdanie: to chyba milosc

bo ja wrażliwy i uczuciowy jestem :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

sczególnie jak się naoglądasz supertangas :gwizdanie: :slina:

:decayed:

Opublikowano

wiem :wink4:

:wink4::good: :good: :good:

sczególnie jak się naoglądasz supertangas :gwizdanie: :slina:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

to do spota

Opublikowano

To do spota! :tongue4:

Opublikowano

wiem :wink4:

:wink4::good: :good: :good:

sczególnie jak się naoglądasz supertangas :gwizdanie: :slina:

:gwizdanie: :gwizdanie:

a ty kedzior w koncu jedziesz dzsiaj na spota czy paliwa nie masz :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.