Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ej stan... ja wyjeżdżam w piątek na tydzień... ;(

ja mam 7dych jak Ci sie pali :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej stan... ja wyjeżdżam w piątek na tydzień... ;(

to zapraszam do godz 15, chyba że podjedziesz w któryś dzień po mnie do domu i pojedzimy twoim wozidłem :)

Opublikowano

ej stan... ja wyjeżdżam w piątek na tydzień... ;(

ja mam 7dych jak Ci sie pali :gwizdanie:

nie no dam jakoś radę ;)[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:12_________________________________________________

ej stan... ja wyjeżdżam w piątek na tydzień... ;(

to zapraszam do godz 15, chyba że podjedziesz w któryś dzień po mnie do domu i pojedzimy twoim wozidłem :)

stan :evil: jesteś wielki :decayed:

chcesz jutro jechać na spota :naughty:

za lodzika i parę litrów cię zabiorę :polew: (przecież i tak muszę jechać swoim :D, a to że ty poświęcisz godzinkę czy półtorej to inna sprawa :notworthy: )

Opublikowano

witam panów, potrzebuje na wczoraj włącznik z konsoli środkowej do audi, w grę wchodzi włacznik halogenów, grzania szyby... Jak ktoś ma proszę kontakt.

Opublikowano

Krolu masz jakieś foto tych bezpieczników przy kompie?? :mysli:

Opublikowano

Krolu masz jakieś foto tych bezpieczników przy kompie?? :mysli:

nie mam, ale takie same zwykłe bezpieczniki ... jak jeszcze raz strzeli to ci zrobię foto :naughty:
Opublikowano

to życzę ci, żebym nie dostał tego foto :decayed:

Opublikowano

to życzę ci, żebym nie dostał tego foto :decayed:

dzięki :hi:
Opublikowano
  • Autor

nigdy , PRZENIGDY , nie próbujcie zrozumieć Japończyków

japonski tor przeszkod http://www.corkcity.pl

:polew: :polew:

Opublikowano

joł :hi:

haha japońce są przejebane :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

pierwsza zasada internetu:

nigdy , PRZENIGDY , nie próbujcie zrozumieć Japończyków

Opublikowano

nigdy , PRZENIGDY , nie próbujcie zrozumieć Japończyków

japonski tor przeszkod http://www.corkcity.pl

:polew: :polew:

Tor zajefajny... na zator mogliśmy cos takiego zorganizowac... jaja by były po byku... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nigdy , PRZENIGDY , nie próbujcie zrozumieć Japończyków

japonski tor przeszkod http://www.corkcity.pl

:polew: :polew:

Tor zajefajny... na zator mogliśmy cos takiego zorganizowac... jaja by były po byku... :polew: :polew: :polew:

nom można powiedzieć że kilka osób coś takiego miało :gwizdanie:
Opublikowano

myślę że ciekawa propozycja :naughty:

Opublikowano

myślę że ciekawa propozycja :naughty:

stare :naughty:
Opublikowano

myślę że ciekawa propozycja :naughty:

stare :naughty:

ale jare :decayed: pierwszy raz słyszałem :wink4:
Opublikowano

myślę że ciekawa propozycja :naughty:

stare :naughty:

ale jare :decayed: pierwszy raz słyszałem :wink4:

w spizu to często grają/grali :wink4:
Opublikowano

w spizu to często grają/grali :wink4:

niejestem tam częstym bywalcem :wink4::tongue4:
Opublikowano

w spizu to często grają/grali :wink4:

niejestem tam częstym bywalcem :wink4::tongue4:

jesli dobrze, kojarzę, to keżor to często w aucie puszczał
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.