Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale cisza wszyscy robią jeszcze w piątek o tej porze :mysli:

:naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jedzie ktoś na spota do Gliwic ?

Opublikowano

ja nie :no:

Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

Opublikowano

a jedzie ktoś na spota do Gliwic ?

Ja też nie. :tongue4:
Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:
Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

a ja myślę, że wolałeś od razu przyznać mi rację bo i tak by prawda wyszła na jaw :klamie:

Opublikowano
  • Autor

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:
Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:

i pewnie w tym czasie ma jakieś zajęcia więc może nawet potajemnie krolu pojawia się na spotach :naughty:

Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:

Krolu? Czy to prawda, że to już takie stadium? Powiedz co :tongue4:

P.S. Kabelek jest? :disgust:

Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:

Krolu? Czy to prawda, że to już takie stadium? Powiedz co :tongue4:

P.S. Kabelek jest? :disgust:

niech sobie gadają co chcą :gwizdanie: mam tylko nadzieje, że ją ją spotkają kiedyś na imprezie albo coś to nie zaczną ją prosić, żeby mi pozwalała częściej przyjeżdżać bo wtedy to będzie już przypał :decayed:

a co do kabli to nie ma :disgust:

Opublikowano

:hi: K-ce

Krolu wyczytalem ze jakies kilkadziesiat stron wczesniej wkleiles filmik z Worthersee Tour 2010, ci co ogladali filmik mogli zauwazyc gdzies w polowie filmiku piekne biale Audi Quattro. tu mozecie zobaczyc jak Audi aktualnie wyglada http://www.osthessen-news.de/beitrag_G.php?id=1183224

wyczytalem rowniez ze wybieracie sie na spota do Rybnika :rolleyes: jest mi z tego powodu bardzo milo i jak najbardziej zapraszam :good:

i jeszcze jedna sprawa: czy jest tu ktos z okolic Piekar Slaskich kto ma VAG'a :?: kumpel chce kupic ten samochod http://allegro.pl/item1151264410_vw_golf_iii_gti_20_jahre_1_9_tdi_klima_oplacony.html i chcialby prosic o pomoc przy zakupie oczywiscie odplatnie!

Opublikowano
  • Autor

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:

Krolu? Czy to prawda, że to już takie stadium? Powiedz co :tongue4:

P.S. Kabelek jest? :disgust:

niech sobie gadają co chcą :gwizdanie: mam tylko nadzieje, że ją ją spotkają kiedyś na imprezie albo coś to nie zaczną ją prosić, żeby mi pozwalała częściej przyjeżdżać bo wtedy to będzie już przypał :decayed:

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:
Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:

Krolu? Czy to prawda, że to już takie stadium? Powiedz co :tongue4:

P.S. Kabelek jest? :disgust:

niech sobie gadają co chcą :gwizdanie: mam tylko nadzieje, że ją ją spotkają kiedyś na imprezie albo coś to nie zaczną ją prosić, żeby mi pozwalała częściej przyjeżdżać bo wtedy to będzie już przypał :decayed:

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie :no:

paput ? :mysli:

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:23_________________________________________________p.s. masz mieć tą satysfakcję :wink4:

machasz głową na tak jakbyśmy nie wiedzieli :tongue4: to że bywasz na spotach to nie jest tylko Twoja chęc , tylko akurat łaska Darii :polew::decayed:

Krolu? Czy to prawda, że to już takie stadium? Powiedz co :tongue4:

P.S. Kabelek jest? :disgust:

niech sobie gadają co chcą :gwizdanie: mam tylko nadzieje, że ją ją spotkają kiedyś na imprezie albo coś to nie zaczną ją prosić, żeby mi pozwalała częściej przyjeżdżać bo wtedy to będzie już przypał :decayed:

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 16:17_________________________________________________

:hi: K-ce

Krolu wyczytalem ze jakies kilkadziesiat stron wczesniej wkleiles filmik z Worthersee Tour 2010, ci co ogladali filmik mogli zauwazyc gdzies w polowie filmiku piekne biale Audi Quattro. tu mozecie zobaczyc jak Audi aktualnie wyglada http://www.osthessen-news.de/beitrag_G.php?id=1183224

wyczytalem rowniez ze wybieracie sie na spota do Rybnika :rolleyes: jest mi z tego powodu bardzo milo i jak najbardziej zapraszam :good:

i jeszcze jedna sprawa: czy jest tu ktos z okolic Piekar Slaskich kto ma VAG'a :?: kumpel chce kupic ten samochod http://allegro.pl/item1151264410_vw_golf_iii_gti_20_jahre_1_9_tdi_klima_oplacony.html i chcialby prosic o pomoc przy zakupie oczywiscie odplatnie!

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

A jak chce kupić Golfa III, to mój kumpel, który kupił tydzień temu B6 będzie swojego sprzedawał ( 95 rok, 90KM)

Opublikowano
Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

zaraz mu walne PW :>

mój kumpel, który kupił tydzień temu B6 będzie swojego sprzedawał ( 95 rok, 90KM)

daj wiecej info na PW jaki stan, silnik (Pb, ON), cene, link do ogloszenia (jesli jest) :wink4:

Opublikowano
Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

zaraz mu walne PW :>

mój kumpel, który kupił tydzień temu B6 będzie swojego sprzedawał ( 95 rok, 90KM)

daj wiecej info na PW jaki stan, silnik (Pb, ON), cene, link do ogloszenia (jesli jest) :wink4:

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:vava: takie życie :embarrassed:

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść :decayed:
Opublikowano

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:vava: takie życie :embarrassed:

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść :decayed:

hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :decayed:

Opublikowano

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:vava: takie życie :embarrassed:

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść :decayed:

hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :decayed:

:?: :mysli: Konkrety?! :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.