Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:vava: takie życie :embarrassed:

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść :decayed:

hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :decayed:

:?: :mysli: Konkrety?! :kox:

chcialbys to sie musisz z nami bo imprezach pobujac :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:vava: takie życie :embarrassed:

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść :decayed:

hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :decayed:

:?: :mysli: Konkrety?! :kox:

chcialbys to sie musisz z nami bo imprezach pobujac :gwizdanie:

:cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

było by wjabane za to że sie skarżysz ? :polew::tongue4:

:vava: takie życie :embarrassed:

Arek, jak kumpel chce kupić auto to niech bierze Krola

Ja, jak zawsze biorę Krola na oględziny to kupujemy pierwsze auto od którego zaczynamy oglądać :kox:

Chłopak jest jakiś magiczny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________

krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :decayed::polew: :polew:

nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść :decayed:

hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :decayed:

:?: :mysli: Konkrety?! :kox:

taki lajcik... tylko na trzeźwo nie idzie tego słuchać :decayed:
Opublikowano

Krolu , Ciebie to jeszcze czeka , ja już ćwicze ponad miesiąc :tongue4:

http://demotywatory.pl/1942796/A-tak-zachowuja-sie-moi-koledzy

:wink4:

Właśnie zastanawiałem się co tak ostatnio po tym parkingu chadzasz... :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A-rek faktycznie kojarzę - to audi.. szkoda gościa i fury.. ciekawe ile jechał

Opublikowano

A-rek faktycznie kojarzę - to audi.. szkoda gościa i fury.. ciekawe ile jechał

w wiadomosciach nie powiedzieli ale widac po zdjeciach ze z duza ;(

Opublikowano

siema i weekendd :decayed:

Opublikowano

siema i weekendd :decayed:

kĘDZIOR!? Żyjesz? :naughty::wink4:
Opublikowano

siema i weekendd :decayed:

kĘDZIOR!? Żyjesz? :naughty::wink4:

no pewno :decayed: a co?? :naughty:
Opublikowano

siema i weekendd :decayed:

kĘDZIOR!? Żyjesz? :naughty::wink4:

no pewno :decayed: a co?? :naughty:

No bo już się zastanawiałem co z Tobą!? Na spocie długo nie byłeś! :rant::wink4:
Opublikowano

No bo już się zastanawiałem co z Tobą!? Na spocie długo nie byłeś! :rant::wink4:

bo ja na spotach jestem w soboty :cool1::wink4:
Opublikowano

jaka tu cisza :naughty:

Opublikowano
  • Autor

piątek w domu , wszyscy udają , że ich nie ma , że niby na bibie są :polew:

a ja tam już ze spotkanka wróciłem :naughty:

Opublikowano

piątek w domu , wszyscy udają , że ich nie ma , że niby na bibie są :polew:

a ja tam już ze spotkanka wróciłem :naughty:

:mysli:

Opublikowano

ale nudziarze z was... ja myślałem, że się dogadacie i zamiast do domu trafie na disco :naughty: :naughty:

Opublikowano

byłem dziś w city rock o pytali się kiedy znowu wpadniemy większą ekipą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

Opublikowano

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jest jakiś anonimowy sponsor ? :naughty:

Opublikowano

jutro gdzieś ciśniemy na impre :kox: także już sie możecie szykować :naughty:

jutro to będzie futro :no:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.