Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MPi00.jpg

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:09_________________________________________________

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

nie wierze, że przyjedziesz :decayed:

Opublikowano

MPi00.jpg

dojebane :kox: :kox: :kox: tez sobie takie zrobię :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

Ty z nią czy Ona z Tobą ? :tongue4:
Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

Ty z nią czy Ona z Tobą ? :tongue4:

na jedno wychodzi :naughty:
Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać :decayed:
Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać :decayed:

wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie :tongue4:

Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać :decayed:

wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie :tongue4:

ta jasne i gdzie pójdzie ? :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać :decayed:

wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie :tongue4:

:polew: :polew:

:hi: z wieczora

Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać :decayed:

wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie :tongue4:

ta jasne i gdzie pójdzie ? :polew: :polew: :polew: :polew:

do innego naiwnego :decayed:

Opublikowano

a ja jestem paput i jutro nie wpadam...

przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac :decayed:

przyszłej zony :polew: :polew: :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie:

no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:

jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać :decayed:

wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie :tongue4:

ta jasne i gdzie pójdzie ? :polew: :polew: :polew: :polew:

do innego naiwnego :decayed:

czyt.frajera :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

dobra ja zwijam muszę jeszcze poczytać do pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi:

Opublikowano

dobra ja zwijam muszę jeszcze poczytać do pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi:

:blink:

Opublikowano

dobra ja zwijam muszę jeszcze poczytać do pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi:

no to pa trampek :hi:

:tongue4:

Opublikowano

to ja spadam spać :hi:

Opublikowano

no to i ja sie juz położę do jutra :hi:

Opublikowano
:hi: pany ja jeszcze posiedzę na forum :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.