Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

Talib możesz pyknąć więcej fotek tych twoich szesnastek co chcesz je pchnąć?

ja też bym popchał jaką 16tke :decayed: :decayed: :decayed:

ja poniżej 18nastki nie pcham :tongue4:

ty masz Magdę więc innych niemożesz bo by ci łeb urwała :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Talib możesz pyknąć więcej fotek tych twoich szesnastek co chcesz je pchnąć?

ja też bym popchał jaką 16tke :decayed: :decayed: :decayed:

ja poniżej 18nastki nie pcham :tongue4:

ty masz Magdę więc innych niemożesz bo by ci łeb urwała :tongue4:

no przecież magda ma więcej niż 18 :polew:

:cicho:

Opublikowano

kutwa, muszę coś zapoznać w okolicach tego wieku :kox: :kox:

co tam kędzior? czemu nie nad morzem??

Opublikowano

co tam kędzior? czemu nie nad morzem??

a widzisz za dużo innych wydatków :confused4: pewnie o tej godzinie to już bym tam ostro pływał w morzu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no przecież magda ma więcej niż 18 :polew:

:cicho:

hehe 18,2 :tongue4:
Opublikowano

co tam kędzior? czemu nie nad morzem??

a widzisz za dużo innych wydatków :confused4: pewnie o tej godzinie to już bym tam ostro pływał w morzu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no przecież magda ma więcej niż 18 :polew:

:cicho:

hehe 18,2 :tongue4:

nie ważne ile dokładnie byle by nie była przeterminowana :decayed:

Opublikowano

nie ważne ile dokładnie byle by nie była przeterminowana :decayed:

dokładnie :good:
Opublikowano
:hi: ja jutro chyba odpadam z SCP k**wa musze iść do roboty :wallbash:
Opublikowano

:hi: ja jutro chyba odpadam z SCP ku***a musze iść do roboty :wallbash:

ehh ty dupo blada... :rolleyes:

Opublikowano

:hi: ja jutro chyba odpadam z SCP ku***a musze iść do roboty :wallbash:

ale wtopa :wallbash:
Opublikowano

No może nie będę musiał iść ale nic pewno jak coś to zróbcie tam miejsce dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

No może nie będę musiał iść ale nic pewno jak coś to zróbcie tam miejsce dla mnie :gwizdanie:

taa i co jeszcze do tego? może frytki?

Opublikowano

No może nie będę musiał iść ale nic pewno jak coś to zróbcie tam miejsce dla mnie :gwizdanie:

taa i co jeszcze do tego? może frytki?

Może być zestaw z tortillą :kox:
Opublikowano

No może nie będę musiał iść ale nic pewno jak coś to zróbcie tam miejsce dla mnie :gwizdanie:

taa i co jeszcze do tego? może frytki?

Może być zestaw z tortillą :kox:

też chcę :decayed:
Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Ile płacisz :polew: :polew:
Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Ile płacisz :polew: :polew:

chyba ile bierze :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Ile płacisz :polew: :polew:

chyba ile bierze :polew: :polew: :polew:

Przecież on chce lodzika :polew:
Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Ile płacisz :polew: :polew:

chyba ile bierze :polew: :polew: :polew:

Przecież on chce lodzika :polew:

zrobić :polew:
Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Ile płacisz :polew: :polew:

chyba ile bierze :polew: :polew: :polew:

Przecież on chce lodzika :polew:

no 2zł promocja jest tak? :P

Opublikowano

a ja lodzika... :decayed:

Ile płacisz :polew: :polew:

chyba ile bierze :polew: :polew: :polew:

Przecież on chce lodzika :polew:

no 2zł promocja jest tak? :P

tani jesteś :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.