Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan przyznaj się, że Ci się najbardziej podobała ta z konikiem polnym na szyi :polew: :polew:

'martwa modelka na wybiegu, alarm!' :kox:

Baśka Ty byś im temperament pokazała...... miód.... :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

keżor pisałem ci esa o wizytówkach jak byłeś na zlocie ale chyba nie doczytałeś ??? :mysli:

do mnie na zlocie nic nie przyszło od Ciebie :gwizdanie: albo odebrałem , ale nie pamiętam :decayed:
Opublikowano

Ello. :hi:

Keżor Ty masz klucz do "gwintu" (zawieszenie) :) ??

Opublikowano

siema

no to się subaru popisało ... :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

technicznie rzecz biorąc jest to nie możliwe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cholera że nie odlądałem top model :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

Keżor i jak z nastepnym weekendem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siema

no to się subaru popisało ... :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

technicznie rzecz biorąc jest to nie możliwe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cholera że nie odlądałem top model :gwizdanie:

Wiele nie straciłeś.....

Opublikowano
  • Autor

Ello. :hi:

Keżor Ty masz klucz do "gwintu" (zawieszenie) :) ??

mam , ale jeden. Bulczas ma dwa z tego co wiem :wink4:
Opublikowano

siema

no to się subaru popisało ... :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

technicznie rzecz biorąc jest to nie możliwe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cholera że nie odlądałem top model :gwizdanie:

nie wierze, że nie oglądałeś :blink:

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

Opublikowano

siema

no to się subaru popisało ... :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

technicznie rzecz biorąc jest to nie możliwe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cholera że nie odlądałem top model :gwizdanie:

nie wierze, że nie oglądałeś :blink:

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

:polew: :polew: na RT miał lepsze modelki.... :polew:

Opublikowano

leci Final Destination, ciekawe kto będzie następny :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 23:00_________________________________________________

siema

no to się subaru popisało ... :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

technicznie rzecz biorąc jest to nie możliwe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cholera że nie odlądałem top model :gwizdanie:

nie wierze, że nie oglądałeś :blink:

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

:polew: :polew: na RT miał lepsze modelki.... :polew:

i niemieckich modeli :gwizdanie:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:
Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:

Ale online przed kamerka jak sie rozbierałeś... :polew: :polew:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:

na ile dni ? :mysli:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:

Ale online przed kamerka jak sie rozbierałeś... :polew: :polew:

nie rozbierałem się, już byłem nago :polew:

na ile dni ? :mysli:

na 3 lata z góry :polew:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:

Ale online przed kamerka jak sie rozbierałeś... :polew: :polew:

nie rozbierałem się, już byłem nago :polew:

na ile dni ? :mysli:

na 3 lata z góry :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:

Ale online przed kamerka jak sie rozbierałeś... :polew: :polew:

nie rozbierałem się, już byłem nago :polew:

na ile dni ? :mysli:

na 3 lata z góry :polew:

to podaj mi ten nr na który trzeba wysłać smsa :decayed:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 23:14_________________________________________________chyba, że samo wysłanie sms nie wystarcza... to nie chce :no:

Opublikowano

no chyba, że się zasiedziałeś na RT :gwizdanie:

na zbiorniku :decayed::polew: :polew: :polew:

nie widziałem Cie online :mysli:

mam opcję premium więc mam ukrytą widoczność :polew:

Ale online przed kamerka jak sie rozbierałeś... :polew: :polew:

nie rozbierałem się, już byłem nago :polew:

na ile dni ? :mysli:

na 3 lata z góry :polew:

to podaj mi ten nr na który trzeba wysłać smsa :decayed:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 23:14_________________________________________________chyba, że samo wysłanie sms nie wystarcza... to nie chce :no:

Trzeba zrobic laske adminowi.... :polew: :polew:

Opublikowano

dobra zboki, ja lecę :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.