Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po wizycie u laryngologa :gwizdanie:

1.5 tygodnia na antybiotykach, jak dalej będzie źle to wycinać migdały :)

to chyba jakaś nowa moda :gwizdanie:

aaa i oglądałem auto, do wymiany dochodzą jeszcze 2 chłodnice, chiński cooler wytrzymał :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 14:40_________________________________________________dzwonił rzeczoznawca, wtorek 12:30 ma być :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i git

150 można jeździć :)

w sumie to żadna nowość :polew:

:polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 17:39_________________________________________________ja dzisiaj przedmuchałem suszarkę w drodze do SG, byłem odwiedzić stare śmieci i przy okazji zatankować :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja nawet wiem skąd sie biorą wypadki na autostradzie ... ostatnio widziałem jak z a4koleś na zjeździe gdzie ja zjeżdżam ponad 100kph , zatrzymał sie :kwasny: rozejrzał i ruszył :blink:

albo dziadulek z babulką jechali 40kph lewym pasem autostrady z lewym kierunkiem i szukali miejsca do zawrócenia :blink:

albo civic w nocy bez świateł lecący spokojnie 130kph :gwizdanie:

przykładów widziałem multum :rolleyes:

Opublikowano
ja nawet wiem skąd sie biorą wypadki na autostradzie ... ostatnio widziałem jak z a4koleś na zjeździe gdzie ja zjeżdżam ponad 100kph , zatrzymał sie :kwasny: rozejrzał i ruszył :blink:

albo dziadulek z babulką jechali 40kph lewym pasem autostrady z lewym kierunkiem i szukali miejsca do zawrócenia :blink:

albo civic w nocy bez świateł lecący spokojnie 130kph :gwizdanie:

przykładów widziałem multum :rolleyes:

tych na lewym pasie to bym :wallbash:

Stanley, a byłeś w koszuli audi ? :naughty:

Opublikowano

bo na nauce jazdy, powinno być z 5h nauki - jak zachować się na autosrtadzie.... :)[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 17:43_________________________________________________

ja nawet wiem skąd sie biorą wypadki na autostradzie ... ostatnio widziałem jak z a4koleś na zjeździe gdzie ja zjeżdżam ponad 100kph , zatrzymał sie :kwasny: rozejrzał i ruszył :blink:

albo dziadulek z babulką jechali 40kph lewym pasem autostrady z lewym kierunkiem i szukali miejsca do zawrócenia :blink:

albo civic w nocy bez świateł lecący spokojnie 130kph :gwizdanie:

przykładów widziałem multum :rolleyes:

tych na lewym pasie to bym :wallbash:

Stanley, a byłeś w koszuli audi ? :naughty:

nie mam takowej, a juz za zimno żeby popierdalać w klubowej :gwizdanie:

Opublikowano

bo na nauce jazdy, powinno być z 5h nauki - jak zachować się na autosrtadzie.... :)

ja miałem wyprawę do wisły z instruktorem, więc dwóch pasów liznąłem :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 17:44_________________________________________________noo w koszulce klubowej nie bardzo, ale w polarku :gwizdanie:

Opublikowano

ja jechałem starą fiestą 140km/h :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale żeś wygadany :decayed:

Opublikowano

:hi:

Magda mu pozwoliła tylko się przywitać :decayed:

Opublikowano

:hi:

Magda mu pozwoliła tylko się przywitać :decayed:

trzeba z Magda pogadać żeby pozwoliła mu się też żegnać :decayed:

lecę na zakupy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Magda mu pozwoliła tylko się przywitać :decayed:

trzeba z Magda pogadać żeby pozwoliła mu się też żegnać :decayed:

lecę na zakupy :gwizdanie:

nie mam kurde czasu robię karbinadle :slina:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:29_________________________________________________wpadłem tylko sprawdzić czy idziemy gdzieś jutro na imprezę :rolleyes:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:30_________________________________________________kur** znowu mi ziemniaki wykipiały... :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

szczęść boże...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.