Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze że przynajmniej sam sobie dzisiaj zrobię impreze...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:34_________________________________________________no dobra niech będzie że z Magdą... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krolu może chodź aż ty coś wymyślisz...? :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________

no nie ma :rolleyes:

tak jak Ci dogaduję, tak teraz piszę serio, NIE MA :)

:shocked:

sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę :kox:

maniak

idę zrobić sobie barszczyk i 2 krokiety :kox:

Opublikowano

krolu może chodź aż ty coś wymyślisz...? :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________

no nie ma :rolleyes:

tak jak Ci dogaduję, tak teraz piszę serio, NIE MA :)

:shocked:

sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę :kox:

krolu a mówiłem ci jak bardzo ja cię lubie... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:35_________________________________________________to co mi nagrasz.. :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:35_________________________________________________

krolu może chodź aż ty coś wymyślisz...? :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________

no nie ma :rolleyes:

tak jak Ci dogaduję, tak teraz piszę serio, NIE MA :)

:shocked:

sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę :kox:

maniak

idę zrobić sobie barszczyk i 2 krokiety :kox:

widać że chłopak wszystkie soboty wali jak do jednego barszczyku ma DWA krokiety...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:36_________________________________________________no kur** burżuazja...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:37_________________________________________________z kim ja się zadaje...

2 krokiety a na impreze nie chcą iść.. :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze że przynajmniej sam sobie dzisiaj zrobię impreze...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:34_________________________________________________no dobra niech będzie że z Magdą... :gwizdanie:

Sex anal machine :decayed:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

Opublikowano

krolu może chodź aż ty coś wymyślisz...? :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________

no nie ma :rolleyes:

tak jak Ci dogaduję, tak teraz piszę serio, NIE MA :)

:shocked:

sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę :kox:

maniak

nie grałem w nic na kompie od nie pamiętam kiedy :kox: :kox: chyba od premiery NFS Shifta :gwizdanie:
Opublikowano

dobrze że przynajmniej sam sobie dzisiaj zrobię impreze...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:34_________________________________________________no dobra niech będzie że z Magdą... :gwizdanie:

Sex anal machine :decayed:

haa będzie trójkonick bo jeszcze saba jest... :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:39_________________________________________________

krolu może chodź aż ty coś wymyślisz...? :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________

no nie ma :rolleyes:

tak jak Ci dogaduję, tak teraz piszę serio, NIE MA :)

:shocked:

sciągam juz civilizacje 5 max payne 2 settlersów 7 i mafie 2 - coś na pewno da radę :kox:

maniak

nie grałem w nic na kompie od nie pamiętam kiedy :kox: :kox: chyba od premiery NFS Shifta :gwizdanie:

no to kurde faktycznie będzie z rok... :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:39_________________________________________________keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

Opublikowano

Seski! cały czas coś dopisujesz?! Nie umiesz korzystać z forum? :rant::decayed:

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

:gwizdanie:
Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

o kurde nie pogadasz... :kox:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

... w Polsce jeszcze obejrzyj... :wink4:
Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

o kurde nie pogadasz... :kox:

widziałem linki na własne oczy, nigdy oto nie podejrzałem kolego Artura :decayed:

Opublikowano

Seski! cały czas coś dopisujesz?! Nie umiesz korzystać z forum? :rant::decayed:

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

:gwizdanie:

ej no przepraszam... :kox:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

... w Polsce jeszcze obejrzyj... :wink4:

polki nie dawały rady :polew: sam widziałem :polew:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

... w Polsce jeszcze obejrzyj... :wink4:

w PL był mój pierwszy raz :decayed:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

o kurde nie pogadasz... :kox:

widziałem linki na własne oczy, nigdy oto nie podejrzałem kolego Artura :decayed:

po stanie można spodziewać się wieluu rzeczy... różnych rzeczyyy :kox:

Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

o kurde nie pogadasz... :kox:

widziałem linki na własne oczy, nigdy oto nie podejrzałem kolego Artura :decayed:

Artur waryjot! :decayed:

Seski! cały czas coś dopisujesz?! Nie umiesz korzystać z forum? :rant::decayed:

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

:gwizdanie:

ej no przepraszam... :kox:

Popraw się. :tongue4:
Opublikowano

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

... w Polsce jeszcze obejrzyj... :wink4:

w PL był mój pierwszy raz :decayed:

a z kim... :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:46_________________________________________________tylko nie mów że z Rocco... :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:46_________________________________________________

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

o kurde nie pogadasz... :kox:

widziałem linki na własne oczy, nigdy oto nie podejrzałem kolego Artura :decayed:

Artur waryjot! :decayed:

Seski! cały czas coś dopisujesz?! Nie umiesz korzystać z forum? :rant::decayed:

Pulpecik a co robi stan...? :naughty:

oglądam Rocco Ravishes Praque :tongue4:

:gwizdanie:

ej no przepraszam... :kox:

Popraw się. :tongue4:

no staram się...

ale to chyba przez pracę jestem ostatnio taki podkur**iony że nie mogę... :wallbash:

Opublikowano

Seski, kurfa, co Ty znowu brałeś?

morda Ci się nie zamyka :mysli:

Opublikowano

Seski, kurfa, co Ty znowu brałeś?

morda Ci się nie zamyka :mysli:

ej... cały czas mam zamkniętą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:49_________________________________________________otworzę dopiero jak Magda skończy pizze... :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.