Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

co odjebaj się co?

sprawdź statystyki... :P

one same za siebie mówią... :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy poszli bo fajfun zaczyna tajfun tu robić :gwizdanie:

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

:polew:

Opublikowano

ja na statystyki nie patrze bo malo mnie to interesuje nie oto w tym chodzi ludzie sie licza :wink4:

i alkohol...

i imprezy...

i dragi...

i dopalacze...

i posty...

i dziwki...

(no dobra z tym ostatnim mnie poniosło)

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________no i oczywiście zabawa... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:50_________________________________________________

Wszyscy poszli bo fajfun zaczyna tajfun tu robić :gwizdanie:

a ty nie cfaniakuj bo się poskarżę Monice i będzie :bicz:

Opublikowano

Seski, skończ brać białe :rolleyes:

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

:polew:

a ty się nie śmiej bo cię przestanę lubić...

:wstydliwy:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:52_________________________________________________

Seski, skończ brać białe :rolleyes:

no teraz sobie przechlapałeś...

sam się prosisz...

Opublikowano

och fajfun fajfun :polew:

Opublikowano

ale sie panoszy ten seski :gwizdanie:

Opublikowano

Skarż się skarż. :polew: :polew:

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

:polew:

a ty się nie śmiej bo cię przestanę lubić...

:wstydliwy:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:52_________________________________________________

Seski, skończ brać białe :rolleyes:

no teraz sobie przechlapałeś...

sam się prosisz...

a teraz sam się zacytuję...

12xHA.jpg

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________

Skarż się skarż. :polew: :polew:

jak będziesz znowu obrywał to nie przychodź się żalić mi... :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________a w tak nawiasem to chyba lepiej pójdę spać... :gwizdanie:

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

:polew:

a ty się nie śmiej bo cię przestanę lubić...

:wstydliwy:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:52_________________________________________________

Seski, skończ brać białe :rolleyes:

no teraz sobie przechlapałeś...

sam się prosisz...

a teraz sam się zacytuję...

12xHA.jpg

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________

Skarż się skarż. :polew: :polew:

jak będziesz znowu obrywał to nie przychodź się żalić mi... :kox:

no niezle druga pozycja :kox:

Opublikowano

i nie będę już wchodził na to forum... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chwile mnie nie było a tu ku***a 10 stronic ... niestety nadrobiłem i nic ciekawego nie było :tongue4:

tylko tyle , że jakby każdy dopisany post sie liczył to Seski już by dawno Kędziora przegonił :polew: :polew:

a i pisze sie rzygać nie żygać :)

dowiedziałem sie tego z gg , zawsze se wpisywałem <zygi> i nic sie nie pojawiało , a jak wpisałem <rzygi> to sie piękny emot pojawiał :decayed:

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

:polew:

a ty się nie śmiej bo cię przestanę lubić...

:wstydliwy:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:52_________________________________________________

Seski, skończ brać białe :rolleyes:

no teraz sobie przechlapałeś...

sam się prosisz...

a teraz sam się zacytuję...

12xHA.jpg

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________

Skarż się skarż. :polew: :polew:

jak będziesz znowu obrywał to nie przychodź się żalić mi... :kox:

no niezle druga pozycja :kox:

nooo...

i to szybko przegoniłeś akjama bo wcześniej jak patrzałem to on był na drugim a teraz ty masz o 9 więcej... :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________

chwile mnie nie było a tu ku***a 10 stronic ... niestety nadrobiłem i nic ciekawego nie było :tongue4:

tylko tyle , że jakby każdy dopisany post sie liczył to seski już by dawno Kędziora przegonił :polew: :polew:

a i pisze sie rzygać nie żygać :)

dowiedziałem sie tego z gg , zawsze se wpisywałem <zygi> i nic sie nie pojawiało , a jak wpisałem <rzygi> to sie piękny emot pojawiał :decayed:

nie wymądrzaj się...

może ty rzygasz a my z Dimanem żygamy... :polew:

i w czym bym niby przegonił kędziora...? :blink: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________przecież i tak jestem fajniejszy od niego... :decayed:

Opublikowano

idę bo rz/żygać mi się chce :rolleyes:

Opublikowano

idę bo rz/żygać mi się chce :rolleyes:

:gwizdanie:

Opublikowano

idę bo rz/żygać mi się chce :rolleyes:

a to miszka cię dopadł i już masz dolegliwości...? :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________ej czemu nikt się nie przejął że nie będę wchodził na forum... :blink:

Opublikowano

idę bo rz/żygać mi się chce :rolleyes:

a to miszka cię dopadł i już masz dolegliwości...? :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________ej czemu nikt się nie przejął że nie będę wchodził na forum... :blink:

a co kolegów szukasz :polew: :polew:

Opublikowano

może ktoś by tak napisał

"oj nie seski weź przestań, nie przejmuj się i nie gadaj głupot. Musisz wchodzić na to forum bo jesteś fajny i bez ciebie nie będzie ono już takie samo..."

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ej czemu nikt się nie przejął że nie będę wchodził na forum...

jak to nie ? wszyscy chleją szampana i zaraz idziemy świętować w miasto :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.