Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wracam do 1BA :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:54_________________________________________________

widziałem, ale mam od cholery wydatków :disgust:

dwa wyjazdy do ASO mniej i juz bylyby twoje :cool1:

narazie wydałem w ASO 30zł :gwizdanie:

a czemu wraczasz...? ;)[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:56_________________________________________________

Nie wiem ile to pali bo jak jechałem to banan nie schodził mi z ryja :banan::banan1::banan2:

ale nie pobrudziłeś fotela...? :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może kiedyś sobie kupię allroada :gwizdanie: :kox:

W tym aucie zrobić glebę to zrobić wieś tuning :decayed:
Opublikowano

może kiedyś sobie kupię allroada :gwizdanie: :kox:

ja dzis pieknego widzialem w CZ i to czerwonego :naughty:

coraz bardziej podobaja mi sie czerwone auta, kolor powraca do łask :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

Z czarnym dachem i czarną felą :kox:
Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

szwagrowi znudzila sie srebrna B5 i na wiosne ma byc biała perła :kox:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

chcesz być jak gure... :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

ciężko znaleźć coś takiego jak nie wcale [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

chcesz być jak gure... :gwizdanie:

perła a nie mattttttt

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

Z czarnym dachem i czarną felą :kox:

dokladnie taka ma byc :kox:

729b4a2dfc0c40eamed.jpg

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

chcesz być jak gure... :gwizdanie:

guru to nawet bialej gruszki nie ma stary ja mowie o bialej perle z kolego stasiem :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

Z czarnym dachem i czarną felą :kox:

dokladnie taka ma byc :kox:

729b4a2dfc0c40eamed.jpg

taka ma bulczas :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

chcesz być jak gure... :gwizdanie:

guru to nawet bialej gruszki nie ma stary ja mowie o bialej perle z kolego stasiem :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

Z czarnym dachem i czarną felą :kox:

dokladnie taka ma byc :kox:

729b4a2dfc0c40eamed.jpg

taka ma bulczas :gwizdanie:

jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

a to że to nie perła to ja wiem...

Opublikowano
taka ma bulczas :gwizdanie:

to B5 mojego szwagra :decayed:

Opublikowano

ja bym chciał białą perłę :kox:

widze kolego masz gust :slina: biala perla mnie rozwala :kox:

Z czarnym dachem i czarną felą :kox:

dokladnie taka ma byc :kox:

729b4a2dfc0c40eamed.jpg

Kto taką jeździ :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:11_________________________________________________
taka ma bulczas :gwizdanie:

to B5 mojego szwagra :decayed:

Aha
Opublikowano
jejku jejku nie zrozumieliście żaluzji...

zrozumieli napewno ale droczą sie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.