Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już im wczoraj powiedziałem że tylko to umieją robić :decayed:

To pssssyt :gwizdanie:

pokaz zdjecie z avatara w wiekszym formacie

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:59_________________________________________________

Czas na nowego laptopa Oko :gwizdanie:

Panowie zrzuta na nowego lapatopa (wybiore nie drogi :gwizdanie:) dla mnie.

To mówił pan OKO :polew:

widzę, że u was dalej dowożą dopalacze na telefon :polew:

Ciiiiiiii :nose:

działają pod przykrywką pizzeri

a Ty zawsze bierzesz na grubym cieście :polew:

to jest 14ka

z serkiem w obrzeżach :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:00_________________________________________________i oregano

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

nie cfaniakuj :tongue4:

jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje :mysli:

i1109379.jpg

Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

Po co mu mówiłeś :decayed:
Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

Po co mu mówiłeś :decayed:

:bicz:
Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

nie cfaniakuj :tongue4:

jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje :mysli:

i1109379.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

nie cfaniakuj :tongue4:

jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje :mysli:

i1109379.jpg

To z avatara to zmykła że niby jestem manika samochodowy :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Masz Kędzior i nie mów że wujek zły :decayed:http://www.audizine.com/forum/showthread.php/28941-B5-A4-Wheel-and-Suspension-Thread/page13
Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

Po co mu mówiłeś :decayed:

za***iste fele niech sobie obejrzy :kox:

Opublikowano

dziwne te fele :blink:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:05_________________________________________________3740371356_ff4b7f5381.jpg?v=0

te są za to :kox:

Opublikowano

dziwne te fele :blink:

Bo Ty widzisz na każdym aucie tylko avusy :tongue4:
Opublikowano

996one_001.jpg

:naughty:

Opublikowano

996one_001.jpg

:naughty:

keżor :?: :naughty:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:11_________________________________________________od razu z min mi się skojarzyło :kox:

tylko wydają się takie małe ....

Opublikowano

w PL by tak raczej nikt nie pojeździł :blink:

Opublikowano

w PL by tak raczej nikt nie pojeździł :blink:

Na wiosnę mam zamiar tak opuścić gwinta :naughty: Ciekawe ile tak pojeżdżę :decayed:
Opublikowano

w PL by tak raczej nikt nie pojeździł :blink:

wszędzie był by problem, tylko niemieckie autostrady :gwizdanie:

pewnie skręcił do zdjęcia :cool1:

Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

nie cfaniakuj :tongue4:

jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje :mysli:

i1109379.jpg

To z avatara to zmykła że niby jestem manika samochodowy :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Masz Kędzior i nie mów że wujek zły :decayed:http://www.audizine.com/forum/showthread.php/28941-B5-A4-Wheel-and-Suspension-Thread/page13

poradziłem sobie już wcześniej :tongue4:
Opublikowano

w PL by tak raczej nikt nie pojeździł :blink:

Na wiosnę mam zamiar tak opuścić gwinta :naughty: Ciekawe ile tak pojeżdżę :decayed:

idź na całość

DSCN1002.jpg

:rolleyes:

Opublikowano

prawym i pokaż zdjęcie :tongue4:

nie cfaniakuj :tongue4:

jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje :mysli:

i1109379.jpg

To z avatara to zmykła że niby jestem manika samochodowy :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Masz Kędzior i nie mów że wujek zły :decayed:http://www.audizine.com/forum/showthread.php/28941-B5-A4-Wheel-and-Suspension-Thread/page13

poradziłem sobie już wcześniej :tongue4:

Elegancko :good:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________

w PL by tak raczej nikt nie pojeździł :blink:

Na wiosnę mam zamiar tak opuścić gwinta :naughty: Ciekawe ile tak pojeżdżę :decayed:

idź na całość

DSCN1002.jpg

:rolleyes:

Grubo :shocked: pewnie Air :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________A obok moja miłość :embarrassed:
Opublikowano

A obok moja miłość :embarrassed:

latarnia?

:polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

A obok moja miłość :embarrassed:

latarnia?

:polew: :polew: :tongue4:

Nie IMPREZA :ad:
Opublikowano

fajne zdjęcie :kox:

motionaudi.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.