Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a na ps2 nie macie jakis gierek...? ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry

No i znowu nie pogram, jutro wrzucam ori bios do konsoli i będę grał tylko na ori grach :decayed:

niestety nie ma jeszcze najnowszej wersji oprogramowania do X360 i najnowsze gry nie chodzą :disgust:

Opublikowano

a na ps2 nie macie jakis gierek...? ;)

ja mam fajne gierki na red tube ( w hiszpana, w chińskie kajdanki itp ) :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:00_________________________________________________

Bry

No i znowu nie pogram, jutro wrzucam ori bios do konsoli i będę grał tylko na ori grach :decayed:

niestety nie ma jeszcze najnowszej wersji oprogramowania do X360 i najnowsze gry nie chodzą :disgust:

sprzedaj to i kup se coś do jedzenia :tongue4:

Opublikowano

Arturze, chyba Cie jebło :decayed:

ja chcę zrzucić, a nie przybrać :gwizdanie:

Opublikowano

Arturze, chyba Cie jebło :decayed:

ja chcę zrzucić, a nie przybrać :gwizdanie:

wiem, że Ty byś wolał zagrać " w ciastko" :decayed:

Opublikowano

Arturze, chyba Cie jebło :decayed:

ja chcę zrzucić, a nie przybrać :gwizdanie:

wiem, że Ty byś wolał zagrać " w ciastko" :decayed:

yyy nie znam tej gry

Opublikowano

Arturze, chyba Cie jebło :decayed:

ja chcę zrzucić, a nie przybrać :gwizdanie:

wiem, że Ty byś wolał zagrać " w ciastko" :decayed:

yyy nie znam tej gry

to możemy kiedyś zagrać :polew:

Opublikowano

heheh rozpracowałeś mnie :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zabawy typu słoneczko to znam, ale nie ciastko :polew:

Opublikowano

Arturze, chyba Cie jebło :decayed:

ja chcę zrzucić, a nie przybrać :gwizdanie:

wiem, że Ty byś wolał zagrać " w ciastko" :decayed:

Albo w "kancik"... :decayed:
Opublikowano

zboki, pisać na czym polega ta zabawa :decayed:

Opublikowano

zboki, pisać na czym polega ta zabawa :decayed:

ja nie gram, mogę być co najwyżej sędzią

Opublikowano

zboki, pisać na czym polega ta zabawa :decayed:

"kancik" to żadna zboczona gra. :cool1: To gra OnLine więc możemy zagrać spokojnie... :gwizdanie: Chcesz zagrać? Zaczynasz pierwszy. Stań gdzieś w swoim domu, rozejrzyj się... Masz gdzieś na pewno jakiś kant ścian...Rozpędź się i yebnij w go głową... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zboki, pisać na czym polega ta zabawa :decayed:

ja nie gram, mogę być co najwyżej sędzią

http://m-forum.pl/zabawa-w-ciasteczko-t5497.html-st=0&sk=t&sd=a

zbokiiiiiiiiiii :polew: :polew:

Opublikowano

Oko, czyli jednak dobrze podejrzewałem :polew:

j**ane zboki :blink:

ale zabawa w KANT za***ista :polew: :polew: :polew:

Stanley, pochytaj mi cenę ustawiania zbieżności w ASO :rolleyes: tzn. zapytaj o cenę dla zwykłego śmiertelnika

Opublikowano

Oko, czyli jednak dobrze podejrzewałem :polew:

j**ane zboki :blink:

ale zabawa w KANT za***ista :polew: :polew: :polew:

[...]

:gwizdanie: :good:
Opublikowano

Oko, czyli jednak dobrze podejrzewałem :polew:

j**ane zboki :blink:

ale zabawa w KANT za***ista :polew: :polew: :polew:

Stanley, pochytaj mi cenę ustawiania zbieżności w ASO :rolleyes: tzn. zapytaj o cenę dla zwykłego śmiertelnika

ok 400zł :polew: :polew: :polew: powaga :wallbash:

W Katowicach jest zakład, który robi to za ok 50zł i robi to najlepiej na Śląsku.

Jeżdzą do właśnie z ASO różnych marek.

Muszę zapytać gdzie to dokładnie było [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:25_________________________________________________zbieram się do roboty :sick3:

Opublikowano

o tym w SK to chyba nawet Keżor gadał, pytałem o ASO bo nie wiem czy ktoś mi na dobre ogarnie to auto z tym napędem :disgust:

Opublikowano

to ze masz Q to nie znaczy ze jestes taki wyjatkowy... :P

spytaj taliba on gdzies robil to ostatnio...

Opublikowano

Witam dobrzy fachowcy są w Katowicach na Ochojcu ul. Spółdzielczości 9/1 Czesław Duda robiłem u niego już kilka razy polecam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.