Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z rana :hi:

jol

:punish:

nie fikaj bo was jutro odwiedze :cwaniak1:

o f*ck! tylko nie jutro :blink::stop:

ta o fak tylko ostatnio niechciałaś żebym od was wychodził :tongue4:

pozatym Stasiu mi pisał żebym był na 20ta :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro nas nie ma :decayed:

Opublikowano

jutro nas nie ma :decayed:

zostaw klucze pod wycieraczka :polew: zrobie wam te kasetony w kuchni :polew:
Opublikowano

jutro nas nie ma :decayed:

zostaw klucze pod wycieraczka :polew: zrobie wam te kasetony w kuchni :polew:

ok, tylko wsadź flaszkę do zamrażarki :naughty:

Opublikowano

jutro nas nie ma :decayed:

zostaw klucze pod wycieraczka :polew: zrobie wam te kasetony w kuchni :polew:

ok, tylko wsadź flaszkę do zamrażarki :naughty:

ale że co tylko jedna? :thumbdown::polew: :polew: :polew:

ok jade do joba :decayed:

Opublikowano

:hi:

zbieraj się do roboty :tongue4:

kolejny poganiacz :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Federico Franchi Feat. BECCI - Image

:dance: :dance: :dance:

będziesz się tak opierd*lał jak Akjam i Miszka to my tej Polski tak nie zbudujemy :tongue4:

:rant::wink4:
Opublikowano

ale nudy w robocie :gwizdanie:

Opublikowano

ale nudy w robocie :gwizdanie:

No, Ten zarobiony... :wink4:
Opublikowano

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

Opublikowano

Też idę zaraz do roboty i pewnie będę się nudził bo kto o zdrowych zmysłach kupuje olej dzień przed wigilią :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:14_________________________________________________

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

Ja biorę mam tam swoje miejsce w styczniu :kox:
Opublikowano

Też idę zaraz do roboty i pewnie będę się nudził bo kto o zdrowych zmysłach kupuje olej dzień przed wigilią :decayed:

Może ja bym kupił bo za 1k szykuje mi się wymiana... :wink4:

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

Ja biorę mam tam swoje miejsce w styczniu :kox:

Może zobaczę jakie tam paździochy są i się zdecyduję... :kox:
Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

:gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

niech bulczas zamówi będzie po 17 złociszy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

niech bulczas zamówi będzie po 17 złociszy :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

niech bulczas zamówi będzie po 17 złociszy :gwizdanie:

:polew:

:polew:
Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

niech bulczas zamówi będzie po 17 złociszy :gwizdanie:

:polew:

:polew:

na dwóch kalendarzach można zaoszczędzić na flaszkę :kox:

Opublikowano

:hi:

siema

bierze ktoś kalendarz klubowy ? ja zamówiłem szt dla siebie, żeby przywiesić na nowym miejscu pracy :kox:

można by jedną paczką wysłać :)

ja biorę :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

niech bulczas zamówi będzie po 17 złociszy :gwizdanie:

:polew:

:polew:

na dwóch kalendarzach można zaoszczędzić na flaszkę :kox:

:good:
Opublikowano

Czy wy wszystko musicie przeliczać na flaszki :polew: :polew: k**wa od rana jeden klient :wallbash:

Opublikowano

Czy wy wszystko musicie przeliczać na flaszki :polew: :polew: ku***a od rana jeden klient :wallbash:

możesz przeliczać na bułki, tylko, że wtedy będą Ci wychodzić wchóój wysokie liczby :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.