Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

bo to nie darmowy serwis...

ale to juz przerabialiśmy :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

ale znasz tam kogos ze chcesz zeby ci pomogli :evil:

Opublikowano

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

Zeby obchodzić walentynki, to pierwsze trzeba mieć z kim ... :gwizdanie:

Grisza ty już powiniene spać jak rano wyjeżdżasz! :naughty:

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

\\

bardzo kijowo błąd 17912

ten sobie na spotach serwis poszukal niech go drzwi :evil::wallbash: :wallbash:

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

bardzo kijowo błąd 17912

ten sobie na spotach serwis poszukal niech go drzwi :evil::wallbash: :wallbash:

no nie serwis ale myślałem że osoby które chętnie pomagają innym użytkownikom A4, ale widzę że się mylę, a tak to mrugajmy sobie awaryjnymi itp itd...ok trudno, ale dzięki za sprowadzenie na Ziemię

Opublikowano

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

bardzo kijowo błąd 17912

ten sobie na spotach serwis poszukal niech go drzwi :evil::wallbash: :wallbash:

no nie serwis ale myślałem że osoby które chętnie pomagają innym użytkownikom A4, ale widzę że się mylę, a tak to mrugajmy sobie awaryjnymi itp itd...ok trudno, ale dzięki za sprowadzenie na Ziemię

nie ma za co polecam sie na przyszlosc :decayed:

Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

bo to nie darmowy serwis...

ale to juz przerabialiśmy :hi:

wiesz jeśli tylko mi pomożesz nie mówię że chcę darmowo...jeśli tylko miało by to zmienić Twoje podejście...poważnie, po prostu wiem że Wy macie ce jednostki w 1 palcu a nie będę musiał się bujac po warsztatach jak ciul....

Opublikowano

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

bardzo kijowo błąd 17912

ten sobie na spotach serwis poszukal niech go drzwi :evil::wallbash: :wallbash:

no nie serwis ale myślałem że osoby które chętnie pomagają innym użytkownikom A4, ale widzę że się mylę, a tak to mrugajmy sobie awaryjnymi itp itd...ok trudno, ale dzięki za sprowadzenie na Ziemię

chętnie... nie mylić, z wyzyskiem :gwizdanie:
Opublikowano

Widzę że Diman się nie pier**lisz w tańcu :good::decayed:

Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

bo to nie darmowy serwis...

ale to juz przerabialiśmy :hi:

wiesz jeśli tylko mi pomożesz nie mówię że chcę darmowo...jeśli tylko miało by to zmienić Twoje podejście...poważnie, po prostu wiem że Wy macie ce jednostki w 1 palcu a nie będę musiał się bujac po warsztatach jak ciul....

ale ja nie chce kasy... tu jest problem - wystarczy aktywne uczestnictwo :cool1:
Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

ale znasz tam kogos ze chcesz zeby ci pomogli :evil:

kurcze serio myślałem że trochę inne podejście macie do tematu, pisałem już kiedyś że chętni bym przyjechał na spot - ale jakby to powiedzieć 3letnia córka nie bardzo mne chce puścić na te dwie godziny jak mnie widzi przed snem stąd absencje moje, ot co...

Opublikowano

Widzę że Diman się nie pier**lisz w tańcu :good::decayed:

bo on zawsze przychodzi jak cos potrzebuje (zwagowac naprawic cos ) a jak juz nic nie potrzebuje to kolesi z :a4fan: nie zna pajac jeden :wallbash:

Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

bo to nie darmowy serwis...

ale to juz przerabialiśmy :hi:

wiesz jeśli tylko mi pomożesz nie mówię że chcę darmowo...jeśli tylko miało by to zmienić Twoje podejście...poważnie, po prostu wiem że Wy macie ce jednostki w 1 palcu a nie będę musiał się bujac po warsztatach jak ciul....

ale ja nie chce kasy... tu jest problem - wystarczy aktywne uczestnictwo :cool1:

Krolu przecież już nie raz pisałem dlaczego nie przyjeżdżam...nie dlatego że nie chce...

Opublikowano

Widzę że Diman się nie pier**lisz w tańcu :good::decayed:

bo on zawsze przychodzi jak cos potrzebuje (zwagowac naprawic cos ) a jak juz nic nie potrzebuje to kolesi z :a4fan: nie zna pajac jeden :wallbash:

No niestety pojawia się zawsze na chwilę i potem go nie ma aż znowu mu się coś pojebie w aucie :thumbdown:
Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

ale znasz tam kogos ze chcesz zeby ci pomogli :evil:

kurcze serio myślałem że trochę inne podejście macie do tematu, pisałem już kiedyś że chętni bym przyjechał na spot - ale jakby to powiedzieć 3letnia córka nie bardzo mne chce puścić na te dwie godziny jak mnie widzi przed snem stąd absencje moje, ot co...

wiekszosc ma dzieci i przyjezdza wiec daj spokoj i smigaj do ASO tam ci pomoga :disgust:

Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

bo to nie darmowy serwis...

ale to juz przerabialiśmy :hi:

wiesz jeśli tylko mi pomożesz nie mówię że chcę darmowo...jeśli tylko miało by to zmienić Twoje podejście...poważnie, po prostu wiem że Wy macie ce jednostki w 1 palcu a nie będę musiał się bujac po warsztatach jak ciul....

ale ja nie chce kasy... tu jest problem - wystarczy aktywne uczestnictwo :cool1:

Krolu przecież już nie raz pisałem dlaczego nie przyjeżdżam...nie dlatego że nie chce...

a myślisz, ze mój 1,5 roczny synek tez lubi jak grzebie innym ludzią w aucie?
Opublikowano

Taaaaaaaa akjam a do pomocy nikt się nie pali... :(

ale znasz tam kogos ze chcesz zeby ci pomogli :evil:

kurcze serio myślałem że trochę inne podejście macie do tematu, pisałem już kiedyś że chętni bym przyjechał na spot - ale jakby to powiedzieć 3letnia córka nie bardzo mne chce puścić na te dwie godziny jak mnie widzi przed snem stąd absencje moje, ot co...

Kolego bez obrazu ale jakbyś raz na miesiąc przyjechał to by chyba córka nie umarła :cool1:
Opublikowano

Widzę że Diman się nie pier**lisz w tańcu :good::decayed:

:evil:

Elvis! Zerknij na listę ostatnich Twoich postów w tym temaci i pmyśl o co wszystkim chodzi... Powinieneś się domyślić.

BTW Spotykamy się CO TYDZIEŃ... :gwizdanie: Wiadomo, że różnie bywa z obecnością każdego z Nas ale raczj jesteśmy sporą, zgraną eikpą...

P.S. Też mam dziecko i inne obowiązki (praca, żona) w różnej kolejności... :kox:

Opublikowano

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

Zeby obchodzić walentynki, to pierwsze trzeba mieć z kim ... :gwizdanie:

Grisza ty już powiniene spać jak rano wyjeżdżasz! :naughty:

:siema:

Jak tam walentynki? :cool1::naughty: Psssyt...

\\

bardzo kijowo błąd 17912

ten sobie na spotach serwis poszukal niech go drzwi :evil::wallbash: :wallbash:

:gwizdanie: :decayed:

:wink4: jeszcze 10 min ok ? moge ? i pójde spać :tongue4:
Opublikowano

Widzę że Diman się nie pier**lisz w tańcu :good::decayed:

bo on zawsze przychodzi jak cos potrzebuje (zwagowac naprawic cos ) a jak juz nic nie potrzebuje to kolesi z :a4fan: nie zna pajac jeden :wallbash:

wiesz co może jednak spuść z tonu, chyba że wolisz dalej skakać :naughty:

po 1. zVagować - t :naughty:o chyba bardziej tak się pisze Panie niePajac

po 2. naprawiałes mi coś juz kiedys gdzieś??

po 3. zerknij wstecz czy abym się zawsze jak jestem tutaj nie przywitał z Wami....

a jak już się przekonasz co i jak to se Pajacyki możesz zrobić ... i panuj nad słowami, chyba że wtedy się lepiej czujesz....nie miej mi za złe tego co napisalem ale nei lubię takiego podejścia,

nie pisałem i nie uważam żebym sie do a4 forum nie przyznawał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Widzę że Diman się nie pier**lisz w tańcu :good::decayed:

:evil:

Elvis! Zerknij na listę ostatnich Twoich postów w tym temaci i pmyśl o co wszystkim chodzi... Powinieneś się domyślić.

BTW Spotykamy się CO TYDZIEŃ... :gwizdanie: Wiadomo, że różnie bywa z obecnością każdego z Nas ale raczj jesteśmy sporą, zgraną eikpą...

P.S. Też mam dziecko i inne obowiązki (praca, żona) w różnyc kolejonści... :kox:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: dobrze prawi polac mu :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.