Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawi mnie dlaczego chcesz sprzedac :mysli:

(może być PW ) :decayed:

Chcę spełniać motoryzacyjne marzenia :gwizdanie: Subaru :jerk:

P.s. odp poszła na PW :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:45_________________________________________________

no no dzięki - mam nadzieję że to pompka....masz może jakąś chodzoną a sprawdzenie, czy to to??

Tylko nówki
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a bulczasm jakieś autko do sprzedania??

Opublikowano

ciekawi mnie dlaczego chcesz sprzedac :mysli:

(może być PW ) :decayed:

:decayed: :decayed: Ja też chce wiedzieć. :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

a bulczasm jakieś autko do sprzedania??

Moje A4[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:46_________________________________________________

ciekawi mnie dlaczego chcesz sprzedac :mysli:

(może być PW ) :decayed:

:decayed: :decayed: Ja też chce wiedzieć. :decayed: :decayed: :decayed:

Niestety nic z czego bym się cieszył :confused4: więc nie ma co rozpowiadać :gwizdanie:
Opublikowano

a wiesz może jak sprawdzić czy to wina pompki czy cosik innego poszło ...?[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:47_________________________________________________dacie radę to otworzyć?

file:///C:/Users/Musial/Desktop/profile.php.htm

Opublikowano

a wiesz może jak sprawdzić czy to wina pompki czy cosik innego poszło ...?

Trzeba by rozbierać i najlepiej podmienić albo jakoś na krótko sprawdzać :gwizdanie: Na elektryce się nie znam :decayed:
Opublikowano

pewnie nie kurcze nie wiem jak foto mojej Audi 80 1990r pokazać....

Opublikowano

pewnie nie kurcze nie wiem jak foto mojej Audi 80 1990r pokazać....

Wklej na jakiegoś www.fotosik.pl'a albo gdzieś i wrzuć później tutaj. :good:
Opublikowano

a wiesz może jak sprawdzić czy to wina pompki czy cosik innego poszło ...?

Trzeba by rozbierać i najlepiej podmienić albo jakoś na krótko sprawdzać :gwizdanie: Na elektryce się nie znam :decayed:

sprawdzałem już pod prostownikiem i nie wydaje żadnych dźwięków więc chyba wina po str pompki mam nadzieje ze mam moduł nie z literką "C"....

Opublikowano

a wiesz może jak sprawdzić czy to wina pompki czy cosik innego poszło ...?

Trzeba by rozbierać i najlepiej podmienić albo jakoś na krótko sprawdzać :gwizdanie: Na elektryce się nie znam :decayed:

sprawdzałem już pod prostownikiem i nie wydaje żadnych dźwięków więc chyba wina po str pompki mam nadzieje ze mam moduł nie z literką "C"....

Moduł Centralnej Elektryki?
Opublikowano

nop MCE....

Opublikowano

a wiesz może jak sprawdzić czy to wina pompki czy cosik innego poszło ...?

Trzeba by rozbierać i najlepiej podmienić albo jakoś na krótko sprawdzać :gwizdanie: Na elektryce się nie znam :decayed:

sprawdzałem już pod prostownikiem i nie wydaje żadnych dźwięków więc chyba wina po str pompki mam nadzieje ze mam moduł nie z literką "C"....

No to możliwe że pompka :gwizdanie:
Opublikowano

nop MCE....

To rezałeś te spryski i od początku nie działają? :mysli:
Opublikowano

Mykam nyny.... jutro troche roboty mam.... see ya :hi:

Opublikowano

Mykam nyny.... jutro troche roboty mam.... see ya :hi:

:hi:
Opublikowano

Mykam nyny.... jutro troche roboty mam.... see ya :hi:

szybki chłopak :decayed:

:hi:

Opublikowano

ja też się zawijam :hi:

Opublikowano

Mykam nyny.... jutro troche roboty mam.... see ya :hi:

szybki chłopak :decayed:

:hi:

No wpadł i wypadł w jednym momencie! :decayed:

ja też się zawijam :hi:

:hi:
Opublikowano

ja też się zawijam :hi:

:hi:

Opublikowano

nop MCE....

To rezałeś te spryski i od początku nie działają? :mysli:

nie one były - ale jak wiecie czasu zawsze mam w chu.......j malo...a w końcu jak kasa zosatła jakaś to bym sobie zrobił z kiera i FIS'em porządek a i przy okazji to bym uruchomil[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 23:18_________________________________________________oglądałem se Nosb wątek ten to ma dopiero fajne robote z RS4 wyrezać... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.