Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

Za 4 ?

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

Za 4 ?

tak

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

właśnie sie szykuję... miałem być na 21 ... ale niech czekają :kox:
Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

Za 4 ?

tak

Poziek swego czasu skupywał 17-tki na upalanie do Evy, ale ile płaci to nie wiem :wink4:

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

Za 4 ?

tak

Poziek swego czasu skupywał 17-tki na upalanie do Evy, ale ile płaci to nie wiem :wink4:

widziałem wątek, sądze, że więcej mi raczej nie zapłaci, a opony już marne

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

właśnie sie szykuję... miałem być na 21 ... ale niech czekają :kox:

a z kim idziesz :mysli:

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

właśnie sie szykuję... miałem być na 21 ... ale niech czekają :kox:

a z kim idziesz :mysli:

z d. m. k. i o. :kox:
Opublikowano

koledzy mam dojście do opon - teraz - zimówek - jakby ktoś chciał to zapraszam na pw

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

właśnie sie szykuję... miałem być na 21 ... ale niech czekają :kox:

a z kim idziesz :mysli:

z d. m. k. i o. :kox:

:cool1: moze byc gg albo PW :decayed:

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

Ta stara pewnie będzie :decayed:

A ty już go tak nie pilnuj, tatko :>

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

Ta stara pewnie będzie :decayed:

A ty już go tak nie pilnuj, tatko :>

nie no pilnowac go nie mam zamiaru 18 lat skonczyl ale kusi mnie zeby isc :tongue4:

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

komplet? czy szt?

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

komplet? czy szt?

pisal ze komplet :cool1:

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

komplet? czy szt?

pisal ze komplet :cool1:

ok ok już wiem

PS. Zimówki jak coś ma dojście używki ale w dobrej cenie....

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

Ta stara pewnie będzie :decayed:

A ty już go tak nie pilnuj, tatko :>

nie no pilnowac go nie mam zamiaru 18 lat skonczyl ale kusi mnie zeby isc :tongue4:

No właśnie widzę że go odprowadzasz wzrokiem :polew: :polew:

Opublikowano

krolu a ty sie zbieraj do tej czeko pozniej zdasz relacje co za sztuki sie pojawily czy nasze czarnulki dzisiaj beda :kox: :kox:

Ta stara pewnie będzie :decayed:

A ty już go tak nie pilnuj, tatko :>

nie no pilnowac go nie mam zamiaru 18 lat skonczyl ale kusi mnie zeby isc :tongue4:

No właśnie widzę że go odprowadzasz wzrokiem :polew: :polew:

nooooo :drool: :guma:

Opublikowano

opony już marne

Dlatego napisałem o Poźku, bo fakt faktem 2mm to wiadomo :wink4: Ja bym je gonił za 170.

Opublikowano

mam kupca za 170zł :mysli:

Za 4 ?

tak

Poziek swego czasu skupywał 17-tki na upalanie do Evy, ale ile płaci to nie wiem :wink4:

nie masz kogoś kto by 16 lato chciał ale ...uja wiem co to za firma??

kupilem A4 na jakichś Brytyjskich wynalazkach chyba na extrem jazdy aż pękna dobre - bieżnika nawet więcej niż dużo...ok. 5-6mm

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.