Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

flaszka za mną chodzi rana :mysli:

To se zrób drina i dupc to. :naughty:

właśnie zaraz jadę po moją to zahaczę monopolowy jakiś...ze dwa piwka i połówkę :cool1:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Opublikowano

flaszka za mną chodzi rana :mysli:

To se zrób drina i dupc to. :naughty:

właśnie zaraz jadę po moją to zahaczę monopolowy jakiś...ze dwa piwka i połówkę :cool1:

:gwizdanie:

to se k**wa pogadalim :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

flaszka za mną chodzi rana :mysli:

To se zrób drina i dupc to. :naughty:

właśnie zaraz jadę po moją to zahaczę monopolowy jakiś...ze dwa piwka i połówkę :cool1:

:gwizdanie:

to se ku*** pogadalim :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

pier**l lampki...masz na myśli te drzwiowe które miałem w ADR w serii :kox:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

dałeś d*py ? :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

dałeś d*py ? :shocked:

:polew: :polew: :polew:

CHciałbyś! :naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

dałeś d*py ? :shocked:

:polew: :polew: :polew:

CHciałbyś! :naughty::polew: :polew: :polew:

mi to obojętne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

dałeś d*py ? :shocked:

:polew: :polew: :polew:

CHciałbyś! :naughty::polew: :polew: :polew:

mi to obojętne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czysta czy gorzka :mysli:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

pieprz lampki...masz na myśli te drzwiowe które miałem w ADR w serii :kox:

no :gwizdanie: :bag:

Opublikowano

czysta czy gorzka :mysli:

Czysto! :naughty:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

pieprz lampki...masz na myśli te drzwiowe które miałem w ADR w serii :kox:

no :gwizdanie: :bag:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: Niemcy to najwięksi Żydzi za wszystko chcą dopłaty albo ni c**ja nie dostaniesz nawet ebanych lampek [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:49_________________________________________________

czysta czy gorzka :mysli:

Czysto! :naughty:

no właśnie też jakoś smaki na czystą większe

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie:

Opublikowano

spadam po mojo i po czysto :hi:

Opublikowano
:hi: Kędzior wszystkiego najlepszego... dużo wachy, żebyś mógł na spoty jeździć i jakiejś romantycznej bratniej duszy, mam na myśli jakąś lymen... i 42 dni urlopu w roku :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam :hi: kędzior najlepszego

Opublikowano

:hi: Kędzior wszystkiego najlepszego... dużo wachy, żebyś mógł na spoty jeździć i jakiejś romantycznej bratniej duszy, mam na myśli jakąś lymen... i 42 dni urlopu w roku :naughty: :naughty: :naughty:

z całą resztą się zgodzę ale z tym urlopem to i tak by było dla Kędziora za mało :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.