Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro jest gryll ?

Specjalnie dla ciebie zrobimy... musimy to uczcić :tongue4: nawet jak będzie jebać żabami :gwizdanie:

:polew:

:good: :good:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:39_________________________________________________ja jeszcze wuszta z grilla w tym roku nie jadłem :embarrassed:

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

no mozna go wytestowac :evil:

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

no mozna go wytestowac :evil:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:

No tak mówi... :cool1::decayed:

Dobra! Ja lecę bo rano pobudka! :hi:

Opublikowano

ja tez spadam powoli tylko jeszcze muzyczke nagrywam do niektorych klubowych autek ;) DO JUTRA PANOWIE ;)

Opublikowano

ja tez spadam powoli tylko jeszcze muzyczke nagrywam do niektorych klubowych autek ;) DO JUTRA PANOWIE ;)

Co tam nagrywasz? MP3? :gwizdanie:
Opublikowano

ja tez spadam powoli tylko jeszcze muzyczke nagrywam do niektorych klubowych autek ;) DO JUTRA PANOWIE ;)

Co tam nagrywasz? MP3? :gwizdanie:

JPdwójki :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez spadam powoli tylko jeszcze muzyczke nagrywam do niektorych klubowych autek ;) DO JUTRA PANOWIE ;)

A co sami nie umieją sobie nagrać :gwizdanie:
Opublikowano

ja tez spadam powoli tylko jeszcze muzyczke nagrywam do niektorych klubowych autek ;) DO JUTRA PANOWIE ;)

A co sami nie umieją sobie nagrać :gwizdanie:

addassko przegrywa z ORI płyt na własny uzytek :wink4:

Opublikowano

dobra ja spadam do jutra :hi:

Opublikowano

jaaa z Ori :):)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.