Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz masz tylko o tym niewiesz :decayed:

wkrótce się dowie... :gwizdanie: :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lalalalalaaa

Street Wars VI

Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

ojjj... długo by gadać... :decayed:

mam czas opowiadaj :decayed:

ja nie mam spadam w becik tylko skońce 3 browarka ;)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:09_________________________________________________

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

no właśnie, przecież rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

no... no... też tak myślę ;) trza ją tylko mieć :decayed:

nie bądź leszczem, opowiadaj i zostań z nami, do roboty jutro nie idziesz :naughty:

no do roboty nie idę ale jutro jadę z rańca do Kłodzka... :rolleyes:

masz masz tylko o tym niewiesz :decayed:

up... :D

Opublikowano

po co tam jedziesz?

Opublikowano

lalalalalaaa

Street Wars VI

hameryka to piękny kraj... :slina:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________

po co tam jedziesz?

pozwiedzać... :naughty:

Opublikowano

tutaj duzo wiecej miejsc do zwiedzania :decayed:

Opublikowano

tutaj duzo wiecej miejsc do zwiedzania :decayed:

jakich... pokażesz mi... :gwizdanie:

Opublikowano

tutaj duzo wiecej miejsc do zwiedzania :decayed:

jakich... pokażesz mi... :gwizdanie:

yhy :tongue4:
Opublikowano

tutaj duzo wiecej miejsc do zwiedzania :decayed:

jakich... pokażesz mi... :gwizdanie:

yhy :tongue4:

kiedy...? :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________stasia zakało...? :rolleyes:

Opublikowano

pokaze cie spizu :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:34_________________________________________________stasiek oglada pewnie jakiegos filma z rocco w roli glownej

Max ty stary pryku :decayed:

Opublikowano

pokaze cie spizu :naughty:

when...? :decayed:

Opublikowano

pokaze cie spizu :naughty:

when...? :decayed:

a kiedy zapraszasz :decayed:
Opublikowano

pokaze cie spizu :naughty:

when...? :decayed:

a kiedy zapraszasz :decayed:

chyba ty...

biedny stasiu... zakochał się... ;)

Opublikowano

pewnie polazl do monopolu po browar :wink4:

Opublikowano

pewnie polazl do monopolu po browar :wink4:

no żabka zamknięta... :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie polazl do monopolu po browar :wink4:

no żabka zamknięta... :gwizdanie:

dla mnie zawsze otwarta, w sumie do przedpokoju nie ma daleko... :naughty::decayed:

Opublikowano

pewnie polazl do monopolu po browar :wink4:

no żabka zamknięta... :gwizdanie:

monopol niedaleko, a pozatym ma wtykli w pobliskim barze :decayed:
Opublikowano

pewnie polazl do monopolu po browar :wink4:

no żabka zamknięta... :gwizdanie:

dla mnie zawsze otwarta, w sumie do przedpokoju nie ma daleko... :naughty::decayed:

ciii wroćił już go nie obgadujemy... :polew:

Opublikowano

piwo mi sie konczy :confused4:

Opublikowano

piwo mi sie konczy :confused4:

to ciś ciś ;)

a ja idę w becik :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.