Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: w chwili wytchnienia

:hi:

:sick3:

mówiłem, że mierzysz wszystkich Swoją miarką :polew: :polew: :polew:

jeszcze Ci przypomnę :gwizdanie:

dobrze :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siemanko po robocie a w przerwie między rezankiem :naughty:
Opublikowano

no i po robocie :naughty:

Opublikowano

Pochwalony... :hi: :hi:

Opublikowano

:siema:

Wreszcie po łykendzie! :naughty: Chwile mnie nie było! :wink4: Od dzisiaj nie pije. :rolleyes:

Opublikowano

Miszka leciałeś ostatnio do wawy? Bo jutro jadę do wawy i pytam na co się szykować :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka leciałeś ostatnio do wawy? Bo jutro jadę do wawy i pytam na co się szykować :gwizdanie:

na roboty drogowe przez większość drogi :decayed: kupę radarów średnio co 5km :gwizdanie: a może i częściej :tongue4: a reszta to już pryszcz a i byłbym zapomniał o lotnikach z kogutami też się pojawiają :cool1:

Opublikowano

Miszka leciałeś ostatnio do wawy? Bo jutro jadę do wawy i pytam na co się szykować :gwizdanie:

na roboty drogowe przez większość drogi :decayed: kupę radarów średnio co 5km :gwizdanie: a może i częściej :tongue4: a reszta to już pryszcz a i byłbym zapomniał o lotnikach z kogutami też się pojawiają :cool1:

:good: tego się spodziewałem :decayed:
Opublikowano

Miszka leciałeś ostatnio do wawy? Bo jutro jadę do wawy i pytam na co się szykować :gwizdanie:

Ja leciałem ostatnio na Łódź i na CB słyszałem że wszystkie stacjonarki są nabite :angry: Sam widziałem jak ładowali sprzęt do jednej.Tak że radzę zwalniać przed nimi.

Opublikowano

:hi:

dałby rade ktoś z Was podjechać do Wodzisławia Śląskiego i oblukać to auto

http://otomoto.pl/audi-a4-okazja-idealny-stan-C19666318.html

nie chciałbym w niepewne jechać 450km :decayed:

Czasami bywam w wodzisławiu ale nie wiem kiedy teraz bede :mysli:
Opublikowano

:hi:

dałby rade ktoś z Was podjechać do Wodzisławia Śląskiego i oblukać to auto

http://otomoto.pl/audi-a4-okazja-idealny-stan-C19666318.html

nie chciałbym w niepewne jechać 450km :decayed:

Grzesiek zarzuć tematem na rybnickich podjeżdżają do nich ludzie z Wodzisławia na pewno ktoś będzie mógł podjechać :wink4:

Opublikowano

Miszka leciałeś ostatnio do wawy? Bo jutro jadę do wawy i pytam na co się szykować :gwizdanie:

Ja leciałem ostatnio na Łódź i na CB słyszałem że wszystkie stacjonarki są nabite :angry: Sam widziałem jak ładowali sprzęt do jednej.Tak że radzę zwalniać przed nimi.

O radarach też dużo słyszałem na CB. bardziej się boje tych j**anych robót drogowych :thumbdown:
Opublikowano

:hi:

dałby rade ktoś z Was podjechać do Wodzisławia Śląskiego i oblukać to auto

http://otomoto.pl/audi-a4-okazja-idealny-stan-C19666318.html

nie chciałbym w niepewne jechać 450km :decayed:

Grzesiek zarzuć tematem na rybnickich podjeżdżają do nich ludzie z Wodzisławia na pewno ktoś będzie mógł podjechać :wink4:

ok dzięki wielkie :hi:
Opublikowano

:hi:

dałby rade ktoś z Was podjechać do Wodzisławia Śląskiego i oblukać to auto

http://otomoto.pl/audi-a4-okazja-idealny-stan-C19666318.html

nie chciałbym w niepewne jechać 450km :decayed:

spróbuj na spotach rybnickich - mają dużo bliżej :gwizdanie:
Opublikowano

ogłoszenie nieaktualne :wallbash:

też się szybko obudzilem żeby zadzwonić :decayed:

Pozdro :hi:

Opublikowano

Miszka leciałeś ostatnio do wawy? Bo jutro jadę do wawy i pytam na co się szykować :gwizdanie:

Ja leciałem ostatnio na Łódź i na CB słyszałem że wszystkie stacjonarki są nabite :angry: Sam widziałem jak ładowali sprzęt do jednej.Tak że radzę zwalniać przed nimi.

O radarach też dużo słyszałem na CB. bardziej się boje tych j**anych robót drogowych :thumbdown:

Roboty drogowe od Piotrkowa przez 95km... :gwizdanie: :kwasny: :kwasny: Fotoradary wszystkie pełne! Już na trasie do Czewy można stracić prwako! Poebani!!!!
Opublikowano
  • Autor

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale za***rdalał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.