Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także trzeba się zbierać powoli

Za niedługo będziesz spać jak Kędzior po 12h :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakiś filmik może znajdę? HBO, C+ :?: :mysli:

to nie patrzysz na meczyk ? :shocked:

Opublikowano

Jakiś filmik może znajdę? HBO, C+ :?: :mysli:

to nie patrzysz na meczyk ? :shocked:

No patrze, patrze ale zaraz koniec. :wink4:
Opublikowano

także trzeba się zbierać powoli

Za niedługo będziesz spać jak Kędzior po 12h :tongue4:

wstaję jakoś koło 7

Opublikowano

także trzeba się zbierać powoli

Za niedługo będziesz spać jak Kędzior po 12h :tongue4:

wstaję jakoś koło 7

Ja też. I do roboty na 12h... Kto będzie jutro na spocie? Miszka dotrzesz? Stanley?
Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:
Opublikowano

także trzeba się zbierać powoli

Za niedługo będziesz spać jak Kędzior po 12h :tongue4:

wstaję jakoś koło 7

Koło 7 to ja zazwyczaj jestem po dwóch kawach :tongue4:

TVN Turbo i Turbo kamera Volkswagen :gwizdanie:

Opublikowano

także trzeba się zbierać powoli

Za niedługo będziesz spać jak Kędzior po 12h :tongue4:

wstaję jakoś koło 7

Ja też. I do roboty na 12h... Kto będzie jutro na spocie? Miszka dotrzesz? Stanley?

ja narazie nie wiem, zobaczę jutro

Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:
Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:

to już Twój przełożony oceni :sarcastic:

Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:

to już Twój przełożony oceni :sarcastic:

Luzik... :nose:
Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:

to już Twój przełożony oceni :sarcastic:

a Ty się też nie śmiej, bo wiem, że tam w biurze gang bangi robicie :gwizdanie:

Opublikowano

dobra spadam bo jednak muszę wcześniej wstać żeby na Pyrzowice podjechać :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:01_________________________________________________

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:

to już Twój przełożony oceni :sarcastic:

a Ty się też nie śmiej, bo wiem, że tam w biurze gang bangi robicie :gwizdanie:

tak dobrze to nie ma :confused4:

Opublikowano

Seski :notworthy: :notworthy: :notworthy: dzieki za pomoc dziś :hi:

Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:

to już Twój przełożony oceni :sarcastic:

a Ty się też nie śmiej, bo wiem, że tam w biurze gang bangi robicie :gwizdanie:

Miszka w roli głównej... :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

dobra spadam bo jednak muszę wcześniej wstać żeby na Pyrzowice podjechać :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

ja będę i będę miał prośbę do VAG speców ale o tym rano :wink4:

Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... :disgust:

no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :decayed:

:gwizdanie:

gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej :polew:

Nic na mnie nie masz. :decayed: :decayed:

to już Twój przełożony oceni :sarcastic:

a Ty się też nie śmiej, bo wiem, że tam w biurze gang bangi robicie :gwizdanie:

Miszka w roli głównej... :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

no The Best f*cker @ Work :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.