Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięx za miłe spotkanko! Addassko Ty też okąpany? :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajnie było :hi::decayed:

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

My juz w domu po spociku :decayed:

Młody juz okapany po mleczku nyna :naughty:

ale mam dosc :kox::kox:

teraz juz tylko pssyt :decayed:

dzieki za spocika :hi:

Ala własnie ma kolacje, mam nadzieję, że równie szybko uśnie jak twój Wojti :decayed:

Opublikowano
Dzięx za miłe spotkanko! Addassko Ty też okąpany? :polew:

:decayed:

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

fajnie było :hi::decayed:

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

My juz w domu po spociku :decayed:

Młody juz okapany po mleczku nyna :naughty:

ale mam dosc :kox::kox:

teraz juz tylko pssyt :decayed:

dzieki za spocika :hi:

Ala własnie ma kolacje, mam nadzieję, że równie szybko uśnie jak twój Wojti :decayed:

napewno :naughty: tata zaspiewa kolysanke :whistling:

Opublikowano

Ilu was było na spociku ?

Ja z nudów ide pograć w Battlefield'a 3 na necie :naughty:

Opublikowano

7-8 osób... :mysli: + młody od addassko, którego można liczyć za 20tu... :naughty:

Opublikowano

No tak.... Pocieszny dzieciak :naughty: jak jego tatuś :kox:

Opublikowano

Ale nikt mu już nie wierzy. :naughty:

Opublikowano

Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

Opublikowano
Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

fajnie, że wpadłeś :thumbup1: teraz jeszcze musisz lać olej taki, jaki leje się do R8 :decayed:

Opublikowano
Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

fajnie, że wpadłeś :thumbup1: teraz jeszcze musisz lać olej taki, jaki leje się do R8 :decayed:

hehe, jest Motul ale będzie VL :decayed: wiec myślę że nie będzie sie czego wstydzić. Jak będzie jakaś dodatkowa kaska to może znowu się zgłoszę do Ciebie :naughty:

Opublikowano
Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

fajnie, że wpadłeś :thumbup1: teraz jeszcze musisz lać olej taki, jaki leje się do R8 :decayed:

hehe, jest Motul ale będzie VL :decayed: wiec myślę że nie będzie sie czego wstydzić. Jak będzie jakaś dodatkowa kaska to może znowu się zgłoszę do Ciebie :naughty:

w miarę możliwości pomogę :naughty:

Opublikowano
7-8 osób... :mysli: + młody od addassko, którego można liczyć za 20tu... :naughty:

nieudokumentowane ADHD :decayed::decayed:

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:14 ----------

Ale nikt mu już nie wierzy. :naughty:

:facepalm::grin::facepalm:

:banan::banan::banan:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed:

:foch:

Opublikowano

kto tam dzisiaj u Kuby ? :eusathink:Wodzianka... :slina:

Opublikowano
kto tam dzisiaj u Kuby ? :eusathink:Wodzianka... :slina:
Nie ważne kto jest gościem ważne, że jest Wodzianka... :naughty:
Opublikowano
:decayed:

:foch:

jak dzieci...
Opublikowano
Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

co tam .....pochwal się :naughty:

Opublikowano

Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?

Opublikowano
:decayed:

:foch:

jak dzieci...
No addassko jak dziecko biegał po parkingu za piłką... :decayed:
Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?

Bulczas nie pogadaliśmy o tych oponach! Czemu je chcesz sprzedać jak masz je na aucie? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.