Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

leszcz :thumbdown::decayed:

Opublikowano

Kedzior nie badz miętki :decayed:

Opublikowano
Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

leszcz :thumbdown::decayed:

Ja kiedyś Monikę zabrałem na spota w jej urodziny jakos prezent :decayed:
Opublikowano
Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

leszcz :thumbdown::decayed:

Ja kiedyś Monikę zabrałem na spota w jej urodziny jakos prezent :decayed:

hahahaha mega ori :naughty::naughty:

Opublikowano
Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

leszcz :thumbdown::decayed:

Ja kiedyś Monikę zabrałem na spota w jej urodziny jakos prezent :decayed:

az tak bardzo niezasluzyla na taki prezent hehe :decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Kedzior nie badz miętki :decayed:
podobno raz na jakis czas (max 2razy w roku) tak trzeba
Opublikowano
Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

leszcz :thumbdown::decayed:

Ja kiedyś Monikę zabrałem na spota w jej urodziny jakos prezent :decayed:

az tak bardzo niezasluzyla na taki prezent hehe :decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Kedzior nie badz miętki :decayed:
podobno raz na jakis czas (max 2razy w roku) tak trzeba

:whistling:bawcie sie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

Kędzior ...Ty nie myślałeś zabrać się za pisanie ksiażek......ilość wymówek masz odwrotnie proporcjonalną do mocy mojego auta :decayed:

Soprano mnie chyba niebedzie bo moja ma urodziny wiec sie pewnie niewywine hehe

leszcz :thumbdown::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ok powiem prawde. doszly mnie sluchy ze Mario ma przyjechac wiec mi sie odechcialo hehe :grin:

Opublikowano
ok powiem prawde. doszly mnie sluchy ze Mario ma przyjechac wiec mi sie odechcialo hehe :grin:

Mario wybywa z młodą kosteczki na Słowacji wymoczyć :wink:

Opublikowano
ok powiem prawde. doszly mnie sluchy ze Mario ma przyjechac wiec mi sie odechcialo hehe :grin:

Mario wybywa z młodą kosteczki na Słowacji wymoczyć :wink:

no to go wjebałeś, teraz Kędzior musi przyjechać :naughty:

Opublikowano

tyle ,że chyba w piątek dopiero....:kwasny:

:decayed:

ale są plusy....ja jestem do 21 w pracy więc możesz jechać spokojnie :decayed:

Opublikowano

"Qrrwa ale zimno" :decayed::decayed:

Wróciłem właśnie z meczu ale słaby fciulll!:kwasny::thumbdown:

Opublikowano
"Qrrwa ale zimno" :decayed::decayed:

Wróciłem właśnie z meczu ale słaby fciulll!:kwasny::thumbdown:

oglądałem w TV

Mecz średni, ale obie ekipy zagrały dobrze taktycznie, widać było, że zespołyh rozpracowały siebie nawzajem :wink:

Opublikowano

R słabo z przodu. :kwasny:

Opublikowano
R słabo z przodu. :kwasny:

mecz wyrównany

Obie ekipy prezentują inny styl gry :wink:

Opublikowano

Wyrównany i niestety bez wielu sytuacji.

Opublikowano
ok powiem prawde. doszly mnie sluchy ze Mario ma przyjechac wiec mi sie odechcialo hehe :grin:

Mario wybywa z młodą kosteczki na Słowacji wymoczyć :wink:

no to go wjebałeś, teraz Kędzior musi przyjechać :naughty:

wymysle inna wymowke hehe

u ciebie Artur bede chcial sprawdzic jak ci gra przedni zestaw glosniczkow :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.