Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm:

najbogatsi na tym forum, a kombinują gorzej niż my Kędzior :whistling:

My to tylko kombinujemy jak by tu na flaszkę skołować :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: :decayed: No to chyba będę musiał prosić Pajdę o przysługę. :naughty:

pajda, twój aku - wystawi przeze mnie w dziale sprzedam :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

akjam nie ma problemu, podwioze twój stary aku - może się okaże ze twój stary jest lepszy nie co od mojego starego i zrobię zamiane i odwioze moj, który w zasadzie po zamianie będzię twój :polew:

Może być. :decayed: :decayed:
:facepalm:

najbogatsi na tym forum, a kombinują gorzej niż my Kędzior :whistling:

My to tylko kombinujemy jak by tu na flaszkę skołować :decayed:

Ziarnko do ziarnka i uzbiera się FLASZKA!!! :naughty::kox:
Opublikowano
:facepalm:

najbogatsi na tym forum, a kombinują gorzej niż my Kędzior :whistling:

My to tylko kombinujemy jak by tu na flaszkę skołować :decayed:

naszym najwiekszym problemem a raczej problemami co do flaszki to nasze baby,

na jedna polowke to sie jeszcze godza ale tak jak wiecej to juz zero wyrozumialosci :thumbdown:

Opublikowano

To rzeczywiście macie kape. :decayed: Niz znaleźliście jeszcze żadnego sposobu? :shock3::decayed:

Opublikowano
:facepalm:

najbogatsi na tym forum, a kombinują gorzej niż my Kędzior :whistling:

My to tylko kombinujemy jak by tu na flaszkę skołować :decayed:

naszym najwiekszym problemem a raczej problemami co do flaszki to nasze baby,

na jedna polowke to sie jeszcze godza ale tak jak wiecej to juz zero wyrozumialosci :thumbdown:

chyba nie mówisz o mojej :decayed:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
:facepalm:

najbogatsi na tym forum, a kombinują gorzej niż my Kędzior :whistling:

My to tylko kombinujemy jak by tu na flaszkę skołować :decayed:

naszym najwiekszym problemem a raczej problemami co do flaszki to nasze baby,

na jedna polowke to sie jeszcze godza ale tak jak wiecej to juz zero wyrozumialosci :thumbdown:

chyba nie mówisz o mojej :decayed:

po 0,7 to juz mi sie myli ktora jest czyja :grin::grin::grin:

Akjam znalezlismy rozwiazanie kupujemy jedna flaszke litrowa :grin:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

:thumbdown::decayed:

pewnie jak wychodzi ode mnie to idą liście :wink:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

niechcialem z mojej robic takiego tyrana hehe :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

:thumbdown::decayed:

pewnie jak wychodzi ode mnie to idą liście :wink:

niepomagasz mi w ten sposob :grin:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

niechcialem z mojej robic takiego tyrana hehe :polew::polew::polew:

przecież Ewka jest spokojna i łagodna.... dopóki nie wk***imy jej rozchodniaczkami :polew::polew:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

niechcialem z mojej robic takiego tyrana hehe :polew::polew::polew:

przecież Ewka jest spokojna i łagodna.... dopóki nie wk***imy jej rozchodniaczkami :polew::polew:

nom rozchodniaczki i high five :polew::polew::polew::polew:

731f76dd05eee09c04f5b8365f13770c-top-gun-high-five.gif

Opublikowano
:facepalm:

najbogatsi na tym forum, a kombinują gorzej niż my Kędzior :whistling:

My to tylko kombinujemy jak by tu na flaszkę skołować :decayed:

naszym najwiekszym problemem a raczej problemami co do flaszki to nasze baby,

na jedna polowke to sie jeszcze godza ale tak jak wiecej to juz zero wyrozumialosci :thumbdown:

chyba nie mówisz o mojej :decayed:

po 0,7 to juz mi sie myli ktora jest czyja :grin::grin::grin:

Akjam znalezlismy rozwiazanie kupujemy jedna flaszke litrowa :grin:

Wierzyłem w Was! :wink4:
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

niechcialem z mojej robic takiego tyrana hehe :polew::polew::polew:

przecież Ewka jest spokojna i łagodna.... dopóki nie wk***imy jej rozchodniaczkami :polew::polew:

:naughty::naughty::naughty:Ze 3 godziny jeszcze schodzi... :decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:naughty::naughty::naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty::naughty::naughty:

niechcialem z mojej robic takiego tyrana hehe :polew::polew::polew:

przecież Ewka jest spokojna i łagodna.... dopóki nie wk***imy jej rozchodniaczkami :polew::polew:

nom rozchodniaczki i high five :polew::polew::polew::polew:

http://1.media.collegehumor.cvcdn.com/22/11/731f76dd05eee09c04f5b8365f13770c-top-gun-high-five.gif

dokładnie :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
:grin::grin::grin:
taka karma :decayed:
Opublikowano

Akjam, rekorde to mielismy w rezydencji Kędziora.Obiłem wszytskie ściany w przedpokoju+ high fivr itp, ale jak wracałem, to cały czas Baśkę pouczałem jak ma jechaći że ma się ścigać :decayed:

Opublikowano

high5.gif

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Wiadomo! Wtedy się jes najlepszym kierowcą! Ale pytanie mam. Czy Twoja wie, że w lewą to cza jechać w lewą? Bo jak ja z Kachą ostatnio wracałem to jej mówię teraz w lewo a ona w prawo... :decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Akjam, rekorde to mielismy w rezydencji Kędziora.Obiłem wszytskie ściany w przedpokoju+ high fivr itp, ale jak wracałem, to cały czas Baśkę pouczałem jak ma jechaći że ma się ścigać :decayed:
pamietam tylko pierwsze dwa rozchodniaczki :grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.