Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale Miszka optymista z Ciebie!:grin::decayed:

no napisałem w najlepszym przypadku :naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

jutro w najlepszym przypadku o 23:20 :grin:

klasyka :kox:

samo życie co nie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Samo się otworzyło...:whistling::naughty:

jak Boga kocham :decayed:

:polew::polew::polew: dobre :grin:

Opublikowano

Zwracam honor. :hi::decayed:

Opublikowano

to wino które pije ma bardzo ciekawy bukiet :naughty:

Opublikowano

Co masz za winko? Do mnie babka od czasu do czasu jeździ z winami na degustace i oczywiście można kupić wino, których nie ma dystrybucji i powiem Ci, że też dobre winka do wyboru z Afryki, Węgier...:good:

Opublikowano
to wino które pije ma bardzo ciekawy bukiet :naughty:

Widzę ,że Marek Konrad na nauki do Ciebie jeździł :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

czerwone, półsłodkie Kadarka nie znam się czy to dobre czy nie - ważne, że jest dużo :decayed:

btw słyszałem już od kilku osób, że w biedronce mają dobre wina w za***istych cenach gdzie wino np: za 20 w Biedrze w Świecie Win jest po 60 -70 zł

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

to wino które pije ma bardzo ciekawy bukiet :naughty:

Widzę ,że Marek Konrad na nauki do Ciebie jeździł :decayed:

jestem kustoszem smaku :hi::polew:

Opublikowano

W Żabce też nieraz można trafić na b.dobre ceny....ale to jest dyskont stanley'a i pewnie jest bardziej na bieżąco ode mnie :decayed:

Opublikowano

wiem co Pajda robi na sylwka :decayed:

Opublikowano

Kustoszem powiadasz .....:grin:

Opublikowano
czerwone, półsłodkie Kadarka nie znam się czy to dobre czy nie - ważne, że jest dużo :decayed:

btw słyszałem już od kilku osób, że w biedronce mają dobre wina w za***istych cenach gdzie wino np: za 20 w Biedrze w Świecie Win jest po 60 -70 zł

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

to wino które pije ma bardzo ciekawy bukiet :naughty:

Widzę ,że Marek Konrad na nauki do Ciebie jeździł :decayed:

jestem kustoszem smaku :hi::polew:

Choć nie pijam wina, wiem, że Kadarka jest spoko....

Też to słyszałem o winach z biedornki :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

W Żabce też nieraz można trafić na b.dobre ceny....ale to jest dyskont stanley'a i pewnie jest bardziej na bieżąco ode mnie :decayed:

chociaż u mnie w żabce jestem "KIMŚ" :grin:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

wiem co Pajda robi na sylwka :decayed:

zdradź nam tą tajemnicę.....

PS. Ja będę w Tychach :decayed:

Opublikowano

Kadarka jest ok :wink:....,a już litrowa bankowo :decayed:

Opublikowano

Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

Opublikowano

chociaż u mnie w żabce jestem "KIMŚ" :grin:

:decayed:

Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

chyba gdzieś na osiedle D, więc nawet niedaleko od CIebie :decayed:

Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

Oby dotrwał do północy.:wink::grin:
Opublikowano

jebłem teraz :polew::polew::polew::polew::polew:

60335345726011433785120.jpg

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.