Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
noooo :decayed: i zaś wachlowanie :facepalm::decayed:
nie lubisz ruszac galka :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
obczaiłem że nawet pompowanie jest czy coś takiego, takie kółko z mniejszymi kółeczkami i się pompą plecy - jeden minus u kierowcy to nie działa :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

niezły wypas mi się trafił :polew:

Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
obczaiłem że nawet pompowanie jest czy coś takiego, takie kółko z mniejszymi kółeczkami i się pompą plecy - jeden minus u kierowcy to nie działa :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

niezły wypas mi się trafił :polew:

Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

k**wa Akjam nie mów mi takich rzeczy :decayed: jak to woda upłynie w Wiśle na tapetę i tak w pierwszej kojności pójdzie body

Opublikowano
obczaiłem że nawet pompowanie jest czy coś takiego, takie kółko z mniejszymi kółeczkami i się pompą plecy - jeden minus u kierowcy to nie działa :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

niezły wypas mi się trafił :polew:

Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

k**wa Akjam nie mów mi takich rzeczy :decayed: jak to woda upłynie w Wiśle na tapetę i tak w pierwszej kojności pójdzie body

:naughty::good:

:banan: Przypomnisz mi później te słowa. :decayed:

Opublikowano
czes

a ten się nigdy nie nauczy

cześć albo chociaż czesc, a nie czes :grin:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

obczaiłem że nawet pompowanie jest czy coś takiego, takie kółko z mniejszymi kółeczkami i się pompą plecy - jeden minus u kierowcy to nie działa :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

niezły wypas mi się trafił :polew:

Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

k**wa Akjam nie mów mi takich rzeczy :decayed: jak to woda upłynie w Wiśle na tapetę i tak w pierwszej kojności pójdzie body

:naughty::good:

:banan: Przypomnisz mi później te słowa. :decayed:

ja chyba jak przyjdzie do płacenia :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
czes

a ten się nigdy nie nauczy

cześć albo chociaż czesc, a nie czes :grin:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

obczaiłem że nawet pompowanie jest czy coś takiego, takie kółko z mniejszymi kółeczkami i się pompą plecy - jeden minus u kierowcy to nie działa :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

niezły wypas mi się trafił :polew:

Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

k**wa Akjam nie mów mi takich rzeczy :decayed: jak to woda upłynie w Wiśle na tapetę i tak w pierwszej kojności pójdzie body

:naughty::good:

:banan: Przypomnisz mi później te słowa. :decayed:

ja chyba jak przyjdzie do płacenia :polew:

Między innymi... :decayed::naughty:
Opublikowano

Miszka, idź w moc :kox::decayed:

Opublikowano

Wszystko w swoim czasie! :naughty:

Opublikowano
Miszka, idź w moc :kox::decayed:

na razie to mogę iść...w piz*u :grin:

Opublikowano
Miszka, idź w moc :kox::decayed:

na razie to mogę iść...w piz*u :grin:

:grin::polew::polew:
Opublikowano
Miszka, idź w moc :kox::decayed:

na razie to mogę iść...w piz*u :grin:

:grin::polew::polew:

i nie wracać :grin:

Opublikowano

Kaj to jest to piz*u... :naughty::decayed:

Opublikowano
Miszka, idź w moc :kox::decayed:

na razie to mogę iść...w piz*u :grin:

:grin::polew::polew:

:polew: dasz rade

no ja zacząłem od mocy :decayed:

a teraz to już leci jak z płatka, jeszcze pare rzeczy i koniec :wink:

Opublikowano

Taaa... Też tak zawsze mówię i... Końca nie widać...:grin:

Opublikowano

trzeba na techniczny skoczyć :decayed:

Opublikowano

:nabijasie:

I szykuj wątek o swojej :audi::cool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.