Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Blokersi.... :thumbup:

Opublikowano

pany potrzebuje nr do Krola podrzućcie mi który :wink:

Opublikowano
:hi:

z moich weekendowych obserwacji - jak nie piję to dłużej śpię - czyli marnuję czas :grin:

:grin::grin:

:hi: po robocie...

Opublikowano

foto_9e27b90898a47cd4697a9dfe928039f9.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

Ucho :whistling:

dsc2171s.jpg

Opublikowano

ładnie

kiedy resztę dokleisz ???

Opublikowano
ładnie

kiedy resztę dokleisz ???

jakoś w tygodniu albo w weekend ale nie wiem kiedy bo czasu mało, jak w weekend to sobota rano, a i to nie jest oklejone ino szprej czarny mat , został dekor deski i popiołka - powiem, że jak na wiejski tjunink to fajnie to wyszło wg mnie - no tak ale to nie to co u Was rasowych rezaczy :grin:

Opublikowano

Miszka trzeba było robić folią 3m karbonem albo coś w stylu alu byłoby trwalsze od spraja:decayed:

kumpel 3m-ką robił w c5 i wyszło git

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

:grin::grin::grin:

Opublikowano
Miszka trzeba było robić folią 3m karbonem albo coś w stylu alu byłoby trwalsze od spraja:decayed:

kumpel 3m-ką robił w c5 i wyszło git

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

:grin::grin::grin:

1. szprej miałem - jak zejdzie to się psiknie zaś :decayed:

2. folia nie chce mi się aż tak modzić :decayed:

Opublikowano

leń jesteś :whistling:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

foto_fa47fcea49fff0f13f4feab0a8b2e3cb.jpg

rezanie wypija się z mlekiem matki

Opublikowano
leń jesteś :whistling:

szkoda mi kasy na to - gadaliśmy o tym - nikt Ci kasy za to nie zwróci co porezasz, z resztą jakbym miał rezać to musiałby do fulla rezać więc to już w ogóle się mija z celem, więc na tą chwilę mody niskobudżetowe - taki Adam Słodowy ze mnie :polew:

Opublikowano
leń jesteś :whistling:

szkoda mi kasy na to - gadaliśmy o tym - nikt Ci kasy za to nie zwróci co porezasz, z resztą jakbym miał rezać to musiałby do fulla rezać więc to już w ogóle się mija z celem, więc na tą chwilę mody niskobudżetowe - taki Adam Słodowy ze mnie :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

dobre

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

nika musisz zmienić na słodowy_m zmień

:polew:

Opublikowano

jedna puszka sprayu a tyle zabawy trochę już pomodziłem :grin:

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

ps

miśki robią kontrolę trzeźwości na Al Bielskiej przed moimi oknami :grin:

Opublikowano
leń jesteś :whistling:

szkoda mi kasy na to - gadaliśmy o tym - nikt Ci kasy za to nie zwróci co porezasz, z resztą jakbym miał rezać to musiałby do fulla rezać więc to już w ogóle się mija z celem, więc na tą chwilę mody niskobudżetowe - taki Adam Słodowy ze mnie :polew:

:polew:

Opublikowano
leń jesteś :whistling:

szkoda mi kasy na to - gadaliśmy o tym - nikt Ci kasy za to nie zwróci co porezasz, z resztą jakbym miał rezać to musiałby do fulla rezać więc to już w ogóle się mija z celem, więc na tą chwilę mody niskobudżetowe - taki Adam Słodowy ze mnie :polew:

:polew:

złota rączka :polew:

Opublikowano
leń jesteś :whistling:

szkoda mi kasy na to - gadaliśmy o tym - nikt Ci kasy za to nie zwróci co porezasz, z resztą jakbym miał rezać to musiałby do fulla rezać więc to już w ogóle się mija z celem, więc na tą chwilę mody niskobudżetowe - taki Adam Słodowy ze mnie :polew:

:polew:

złota rączka :polew:

moze mi błotniki pomalujesz sprayem , zeby rdzy nie było widac:polew:

Opublikowano
leń jesteś :whistling:

szkoda mi kasy na to - gadaliśmy o tym - nikt Ci kasy za to nie zwróci co porezasz, z resztą jakbym miał rezać to musiałby do fulla rezać więc to już w ogóle się mija z celem, więc na tą chwilę mody niskobudżetowe - taki Adam Słodowy ze mnie :polew:

:polew:

złota rączka :polew:

moze mi błotniki pomalujesz sprayem , zeby rdzy nie było widac:polew:

blacharka to tylko pędzlem żeby rdzę dobrze pokryło :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.